Національне агентство з питань запобігання корупції заявило, що заступник начальника Головного слідчого управління Національної поліції України Дмитро Бут забув задекларувати собаку вартістю більше 120 тис грн.

Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Так, агентство повідомляє, що знайшло низку порушень в декларації Бута за 2015 рік.

"Зокрема, суб’єкт декларування не зазначив у розділі 5 декларації відомості про цінне рухоме майно (собаку), вартість якої перевищує встановлений поріг декларування – 100 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня звітного року", - йдеться в заяві.

Порода собаки у повідомленні не вказана. Відзначимо, що цуценята елітних порід можуть коштувати від 5 тис доларів.

Популярні новини зараз

Майкла Щура з "Телебачення Торонто" побили в Києві: "Вони не гальмували"

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

Також у декларації не відображено дані щодо вартості об’єктів нерухомості, 2 квартир, 2 гаражів, що належать члену його сім’ї. За даними суб’єктом декларування поясненнями, інформація стосовно вартості цих об’єктів нерухомості відсутня у зв’язку з їх відчуженням та припиненням у члена сім’ї права власності на них у 2016 році.

Відзначимо, що за даними "Наших грошей", Бут переписав на родичів своє елітне майно. Так, у 2016 році дружина Дмитра Бута подарувала дві квартири і та гаражі в "Новопечерських липках" своїй матері – тещі слідчого. При цьому Бут продовжує жити в цьому будинку.

Окрім того, слідчий подарував своєму батькові будинок у селі Гореничі під Києвом.

Дмитро Бут став відомим після того, як під час переатестації був звільнений з органів через службову невідповідність. Він оскаржив висновки центральної атестаційної комісії та центральної апеляційної атестаційної комісії у судовому порядку і поновився на посаді.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", НАЗК відмовилося перевіряти декларацію ректора Київського університету ім. Шевченка Леоніда Губерського.

СохранитьСохранить