В ході конфлікту, що назрів, між президентом України Петром Порошенком і міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, фракція "Народний фронт" може підтримати законопроект про імпічмент.

Відповідну заяву зробив політтехнолог Сергій Гайдай.

"Так, у "Народного фронту" вже немає рейтингу і йому, як і БПП, вибори – як страшний сон. Але 81 депутат – це сила. З початком сесії у ВР вони цілком можуть підтримати закон про імпічмент президенту", – заявив Гайдай.

За його словами, законопроект вже давно внесений на розгляд у Верховну Раду. Він назвав спікера – "їх людиною".

"А у змові з "Батьківщиною", "Свободою", "Самопомичью" та позафракційними (на Ляшка можна не розраховувати — це ситно живе на службі у Банкової) — справа може і вигоріти", – заявив він.

Популярні новини зараз
Тепло перед похолоданням: синоптики попередили про різку зміну погоди в Україні Вікові надбавки пенсіонерам: які суми у квітні та хто втратить на них право ТЦК почали ставити чоловіків "на лічильник": вигадали альтернативу повісткам - що вимагають ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
Показати ще


Як повідомляв портал "Знай.uа", директор Антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив, що він знав заздалегідь про обшуки, які призведуть до подальшого затримання його сина. При цьому, співробітники НАБУ відхрещувалися від того, що підписали документи про підозру.