Росія відповіла відмовою на запити Генпрокуратури України про екстрадицію 21 колишнього співробітника спецпідрозділу "Беркут", яких підозрюють у розстрілі "Небесної сотні".

Про це повідомив начальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк, передають "Українські Новини".

"Отримано всі відповіді від російської сторони. У всіх запитах відмовлено", - повідомив він.

Вони підозрюються в розстрілі 48 активістів Євромайдану на вул. Інститутській в Києві 20 лютого 2014 року. Всім цим особам Росія надала громадянство або так званий притулок.

При цьому Горбатюк повідомив, що поки немає відповіді Росії про екстрадицію колишнього начальника київського полку спецназу "Беркут" Сергія Кусюка.

Популярні новини зараз
Жінки на заводи, чоловіки – в окопи: ветеран закликав масштабувати мобілізацію Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло
Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", колишній заступник керівника розформованого спецзагону "Беркут" Сергій Кусюк прославився підтримкою режиму Януковича і активно брав участь в розгоні активістів, під час Євромайдану, засвітився на розгоні мітингу в Москві.