Політик Михеїл Саакашвілі запропонував власний спосіб нокаутувати корупційно-олігархічну політичну систему в Україні. Думками щодо цього питання він поділився у Facebook.

"Варіант 1. На президентських виборах перемагає чесна людина, яка щиро прагне провести всі необхідні реформи. Але генпрокурору затверджує Рада, підконтрольна олігархам. Кабмін теж формує Рада. І приймає закони, а також скасовує закони теж не президент – а все та ж Рада" , – пише політик.

На думку політика, парламент ніколи не затвердить чесного генпрокурора, не скасує закони, з яких годуються і депутати, і їхні спонсори-олігархи. “На жаль, єдиний варіант зробити хоч щось у нашого чесного президента буде тільки один – йти домовлятися з олігархами, які контролюють депутатів. Давати їм щось взамін, закривати очі на їх грабунок України та її громадян”, – вважає Саакашвілі.

Популярні новини зараз

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Показати ще

"Варіант 2. Народ виходить на новий Майдан і змінює всіх старих на абсолютно нових. Всіх без винятку. А ви впевнені, що нові будуть хоч чимось краще, ніж старі? Крім того, прибравши всіх старих, ви зруйнуєте лише фасад Системи. Її фундамент – олігархи і незліченні місцеві князьки, що володіють величезними грошовими і медіа-ресурсами – залишаться. і вони відразу ж почнуть шукати підходи до "нових". Хтось не встоїть перед величезними грошима, когось дискредитують підконтрольні їм ЗМІ – і "нові" дуже швидко перетворяться в "старих". І що далі? Знову виходити на Майдан?", – задається питанням він.

Третій варіант – зібрати 3 мільйони підписів за всеукраїнський референдум за народною ініціативою та ввести пряму демократію.

"Чесним людям, які дивом не перетворився на лайно в українській політиці, перестає бути потрібним йти на договорняки і компроміси заради того, щоб хоч чогось домогтися. Не хочуть ці мерзоти звільняти корумпованого генпрокурора-електрика – значить, можна звернутися до людей. Чи не захочуть мерзоти приймати пакет антикорупційних законів і скасовувати злодійські схеми, через які нас усіх доять корупціонери і олігархи, і – чесний депутат не буде їх умовляти і торгуватися, а знову-таки звернеться до народу, роз’яснить їм суть питання, попросить підтримки, збере 100 тисяч голосів – і люди на референдумі самі візьмуть ці закони і скасують закони, що узаконюють злодійські схеми", – запропонував Саакашвілі.

Нагадаємо, екс-президент Грузії і колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі чесно і відверто розповів про свої ділові стосунки з українським президентом. За словами грузинського політика, багато хто впевнений у тому, що між ним та українським президентом розгорівся конфлікт на ґрунті особистих образ.

Як повідомляв раніше Знай.ua, скандальний екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі звернувся до діючого грузинського президента Георгія Маргвелашвілі з вимогою повернути йому грузинське громадянство.

Також Знай.ua писав про те, що син екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, якого депортували з України, Едуард одружився.