Головою Конституційного Суду України обрано Станіслава Шевчука. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Зазначається, що Шевчука було обрано під час пленарного засідання Конституційного суду 21 лютого.

Новообранний голова КСУ - доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної Академії правових наук України.

13 березня 2014 року він був призначений суддею Конституційного суду. А раніше був суддею Європейського суду з прав людини від України.

Популярні новини зараз

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

Як повідомлялося раніше, у грудні 2017 року, Судді Конституційного суду не змогли обрати собі голову під час пленарного засідання.

Судді Конституційного суду вчергове не змогли обрати собі голову під час пленарного засідання. Відповідно до законодавства, КС мав обрати голову суду до 18 травня 2017 року.

У травні суд не зміг на виборах обрати голову, оскільки претендентам не вистачило більшості голосів. 2 листопада вибори глави КС також були зірвані.

У КСУ працює 14 повноважних суддів. Для обрання голови необхідна проста більшість, тобто за кандидата має проголосувати не менше 8 суддів.

Як відомо, обов'язки голови КСУ виконував найстарший суддя за віком Кривенко Віктор Васильович. Впродовж 2017 року Конституційний суд ухвалив лише одне рішення.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Конституційний суд визнав неконституційними і скасував закон, згідно з яким голови партій можуть виключати депутатів із виборчого списку вже після виборів.