Головою Конституційного Суду України обрано Станіслава Шевчука. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Зазначається, що Шевчука було обрано під час пленарного засідання Конституційного суду 21 лютого.

Новообранний голова КСУ - доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної Академії правових наук України.

13 березня 2014 року він був призначений суддею Конституційного суду. А раніше був суддею Європейського суду з прав людини від України.

Популярні новини зараз

Дружині переможця "Голос країни" Романа Сасанчина натякнули, що пора шукати його по клубах: "Не нагулявся"

Улюблениця Потапа Мішель Андраде мало не загинула в літаку після зйомок "Орел і Решка": "Не можу дихати"

"Стара Лорак не зрівняється": наречена Мурата Налчаджіоглу Лілія показала всі свої принади у відкритому купальнику поруч зі Златою Огнєвіч

Знову закохана? Злата Огнєвіч під боком у колишнього Ані Лорак Мурата розцвіла з букетом троянд

Показати ще

Як повідомлялося раніше, у грудні 2017 року, Судді Конституційного суду не змогли обрати собі голову під час пленарного засідання.

Судді Конституційного суду вчергове не змогли обрати собі голову під час пленарного засідання. Відповідно до законодавства, КС мав обрати голову суду до 18 травня 2017 року.

У травні суд не зміг на виборах обрати голову, оскільки претендентам не вистачило більшості голосів. 2 листопада вибори глави КС також були зірвані.

У КСУ працює 14 повноважних суддів. Для обрання голови необхідна проста більшість, тобто за кандидата має проголосувати не менше 8 суддів.

Як відомо, обов'язки голови КСУ виконував найстарший суддя за віком Кривенко Віктор Васильович. Впродовж 2017 року Конституційний суд ухвалив лише одне рішення.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Конституційний суд визнав неконституційними і скасував закон, згідно з яким голови партій можуть виключати депутатів із виборчого списку вже після виборів.