Візит президента Білорусі Олександра Лукашенка в Україну має певний політичний підтекст. Його слід сприймати як квазідіалог з Путіним

Про це повідомив лідер політичної партії "Основа" Андрій Ніколаєнко в програмі Politeka On-line. Важливо розуміти, за його словами, що Лукашенко є президентом союзної держави.

"Вважаю, що його приїзд можна сприймати як квазідіалог з Путіним. Не прямий, а через Лукашенка. З іншого боку – важливо розуміти, що від падіння торгівлі між Україною і Росією виграє саме Білорусь», – розповів Ніколаєнко.

Він додав, що Україні слід брати приклад з Білорусі у певних аспектах, а саме як не треба робити. В країні, за словами політика, гарні дороги та керованість ситуацією, але всередині діє тоталітарна система.

Популярні новини зараз

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Тіна Кароль після гарячої фотосесії без трусиків отримала бурю критики: "Звичайна жидівська..."

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

"І можливо, це може бути доведений до ідеалу капіталізм з соціалістично-комуністичної лицем. Але тримається все на плановій економіці", – підсумував Ніколаєнко.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі з'явилась інфографіка, яка порівнює рівень життя в Україні та Білорусі.