Візит президента Білорусі Олександра Лукашенка в Україну має певний політичний підтекст. Його слід сприймати як квазідіалог з Путіним

Про це повідомив лідер політичної партії "Основа" Андрій Ніколаєнко в програмі Politeka On-line. Важливо розуміти, за його словами, що Лукашенко є президентом союзної держави.

"Вважаю, що його приїзд можна сприймати як квазідіалог з Путіним. Не прямий, а через Лукашенка. З іншого боку – важливо розуміти, що від падіння торгівлі між Україною і Росією виграє саме Білорусь», – розповів Ніколаєнко.

Він додав, що Україні слід брати приклад з Білорусі у певних аспектах, а саме як не треба робити. В країні, за словами політика, гарні дороги та керованість ситуацією, але всередині діє тоталітарна система.

Популярні новини зараз

Чемпіонка світу з боксу не пережила ковід, пішло ускладнення

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

"І можливо, це може бути доведений до ідеалу капіталізм з соціалістично-комуністичної лицем. Але тримається все на плановій економіці", – підсумував Ніколаєнко.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі з'явилась інфографіка, яка порівнює рівень життя в Україні та Білорусі.