Партія "ОСНОВА" планує внести на розгляд парламенту законопроект, який дозволятиме українцям голосувати на виборах on-line.

Про це заявив глава партії Андрій Ніколаєнко в ефірі херсонського регіонального телеканалу KhersonTV.

"Ми, як партія внесемо і запропонуємо законопроект про електронне голосування, на основі системи Blockchain, яка дасть можливість заборонити будь-яке втручання в систему голосування. Сьогодні ми з вами можемо за допомогою смартфона переводити десятки тисяч гривень, але при цьому для того, щоб голосувати, ми в двадцять першому сторіччі повинні йти в холодну школу, де на ниточці висить ручка, а бюлетені цілий місяць рахують якісь бабусі", – заявив Андрій Ніколаєнко.

Крім того глава партії "ОСНОВА" наголосив на тому, що в Україні є всі технічні можливості для забезпечення електронного голосування на виборах, однак подібні зміни є невигідним для нинішньої влади, оскільки теперішня система голосування є незручною для багатьох категорій громадян.

"Ми говоримо, що Україна як країна, що дала світові засновника WhatsApp, одного із засновників Google, та яка визнається як один із IT центрів у світі – давно заслужила мати таку можливість. Чому Естонія, Азербайджан чи Киргизія мають такі закони і можливості, а ми усуваємо нашу молодь і тих, хто не хоче голосувати по-старому від участі у виборах? Адже саме ці категорії громадян повинні обирати майбутнє, а не наші пенсіонери, які при всій моїй повазі до них, обирають Радянський Союз", – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Популярні новини зараз
150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку З Настею Каменських все скінчено? Потап стурбував українців несподіваним "натяком" 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут"
Показати ще