"Недолюстрованого" регіонала призначили керівником Держгеонадр

поділитись
Кабмін таємно призначив нового керівника в обхід судовим рішенням

Не зважаючи на рішення судів, уряд призначив керівником Державної служби геології та надр України скандального чиновника із Житомирщини Олега Кирилюка. Про призначення свідчить  розпорядження Кабміну, яке 18 травня опублікували на Урядовому порталі.

 Колишньому регіоналу,  керівнику Житомирської ДАБІ, відомому в місцевих ЗМІ, як "недолюстрований" чиновник, ніяк не вдається "просунутись" у владу. Його намагались призначити на посаду керівника територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області, однак місцеві активісти, які вийшли із протестом, не дозволили цього зробити, повідомляє gazeta.ua.

Після цього Кирилюк подавався на заступника голови Держгеокадастру, але йому знов перешкодили. На цей раз житомирські бізнесмени, які боялись, що їх змусять платити "данину".

Крім того, активісти "Автомайдану" неодноразово зверталися до прем'єр-міністра Гройсмана із вимогою люструвати чиновника. Вони звинувачували Кирилюка в тому, що він довів ВАТ "Червоненський цукровик" до банкрутства, а також в тому, що він агресивно просував скандальне будівництво "АТБ" у Житомирі.

І от тепер Кирилюк знов намагається пролізти до "корита". У жовтні минулого року він начебто "виграв" конкурс на заступника голови Держгеонадри. Однак низка судів призупинила це рішення конкурсної комісії, скасувала його дію та зобов'язала провести конкурс повторно.

Попри це, Кабмін вирішив обійти судові рішення та самочинно призначити чиновника на посаду.  В той же час, згідно із законодавством, рішення про призначення на посаду держслужби повинне прийматись лише після закінчення терміну оскарження результатів конкурсу, а в разі оскарження – після прийняття рішення за скаргою. А якщо встановлені факти порушення умов конкурсу під час його проведення, рішення комісії скасовує Кабмін, а про проведення повторного конкурсу оголошують не пізніше, ніж впродовж 10 календарних днів після цього.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Одещині за антиукраїнські висловлювання нардепа облили зеленкою.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Житомир, партія регіонів, Олег Кирилюк, таємне призначення, Кабмін, Держгеонадр
Слідчим заборонили відбирати речі у Савченко
0
0
00:31 24.04.2018
Псувати імідж підприємства на міжнародному рівні — це вже аж ніяк не патріотизм
0
0
20:19 23.04.2018
У свій день народження соратниця Януковича вражає своїм молодим виглядом
0
0
19:02 23.04.2018
Роздратований журналістськими розслідуваннями Романов годує громадськість все новими і новими обіцянками
0
0
18:43 23.04.2018
Будапешт вже втретє заблокує проведення засідання Комісії України з Альянсом на міністерському рівні
0
0
18:09 23.04.2018