Міркування про акторів про політику та ідеологію не заслуговують на увагу, тим більше, коли мова йде про, м'яко кажучи, малоповажних представників цієї професії. Це заявив журналіст і телеведучий Євген Кисельов, відповідаючи на прохання прокоментувати реакцію російських акторів Олександра Панкратова-Чорного і Михайла Пореченкова на вислів їх колишнього колеги Олексія Серебрякова.

"Актори – вони, як відомо, "сучі діти". І коли ці самі "сучі діти" починають розмірковувати на різного роду політичні та ідеологічні теми, мені не хочеться витрачати свій дорогоцінний час на те, щоб коментувати всяку нісенітницю", - заявив журналіст.

"Тим більше, що ці персони, м'яко кажучи, малоповажні", - зауважив він.

У той же час він підкреслив: "Я ні в якому разі не відношу це до Олексія Серебрякова. Він один з небагатьох російських діячів театру і кіно, який зробив по-справжньому мужній громадянський вчинок. Еміграція – це вчинок".

Популярні новини зараз

Яке літо, така і мода: харків'янка розгулювала по метро в одній рваній штанині

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" нещодавно російський актор Олексій Серебряков заявив, що цациональной ідеєю Росії можна вважати "силу, нахабство і хамство".