Один кришталево чесний та порядний депутат на 150 народних обранців – такий результат моніторингу, проведеного рухом "Чесно".

Отже, під куполом Верховної Ради знайшлося тільки троє парламентарів, які витримали тест на доброчесність. Це Микола Томенко, Олександр Гудима (БЮТ) і Володимир Лановий (НУНС), передає "Українська правда".

Вони пройшли всі шість критеріїв моніторингу, а це відсутність фактів порушення прав і свобод людини, незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців, непричетність до корупційних дій, чесні декларації і відповідний до них спосіб життя, особисте голосування, участь у засіданнях парламенту і у роботі комітетів – не менше 75%.

Лише двом з шести критеріїв не відповідає нардеп Андрій Шевченко.

За даними моніторингу, тільки один з перелічених пунктів, особисте голосування, порушили 17 парламентарів. Серед них Анатолій Гриценко, Павло Жебрівський, Андрій Парубій (НУНС), Роман Забзалюк, Остап Семерак (БЮТ) тощо.

Популярні новини зараз

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Арсен Мірзоян показав свою "подружку", і це не Тоня Матвієнко

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", нардеп від "Опозиційного блоку" Вадим Рабинович вирішив прикупити шматочок землі на острові мільярдерів.