Українські користувачі соціальних мереж висловлювали невдоволення підвищенням пенсії для військових. Так, люди висловлювали обурення тим незначним підвищенням пенсій, що надав уряд. Багато відзначали, що на таку пенсію насилу вдається прожити в реаліях сучасної України.

Українці вимагають від уряду не мінімальних надбавок, а законного перерахунку пенсій.

«Нам потрібен законний перерахунок пенсій, а не підвищення. Нормативна база є, дотримуйтесь чинного законодавства», «Вже додали пенсії за 32 роки робочого стажу, тепер 1650 грн. Дуже справедливо!», «Інвалід війни, грошей на ліки все більше. Військова пенсійна "кістка" все тонша і примарніша», «Чому реформи так важко йдуть? Чому така корупція? Коли їх будуть судити?», – писали користувачі в мережі.

Українці відзначали, що владі варто самим спробувати прожити на пенсію.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Україна програла вирішальний матч проти Австрії на Євро-2020: третє місце і шанс на вихід в 1/8

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

«Цікаво, хто-небудь з реформаторів пробували прожити бодай один день? На суму рівну нашої пенсії. Чому не підвищили нормально пенсії, а бюджет безпосередньо перераховують олігархам?» – запитували користувачі.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що українцям, які до виходу на пенсію перебували на військовій службі, підвищили соціальні виплати відразу на кілька сотень гривень. Цю новину від уряду українці дуже бурхливо розкритикували, заявивши, що прожити на таку пенсію в сучасних реаліях просто неможливо.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що міністр МЗС Павло Клімкін поставив Польщі жорсткий ультиматум.