Усім відомо, що президента Росії Володимира Путіна іноді замінюють двійники. Особливо в тих випадках, коли його життю може загрожувати якась небезпека.

Експерти вважають, що першу модель Путіна замінили іще в 2004 році. Тепер, найчастіше, від імені "колективного Путіна" публічно виступає особа, яку можна умовно визначити, як "бурята". За його азійські скули і любов відпочивати на Алтаї, чого у "первісного Путіна" не було ніколи.

Політолог Віктор Каспруко задає цікаве питання - наскільки довго Путін буде панувати над Росією, пише ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

Навіть якшо хтось і наважиться звільнити Росію від багаторічної путінської диктатури, у закулісної команди все-одно знайдеться рішення.

Телебачення віщає про те, що Путін смертельно хворий. Але це нічого, в Росії хороші лікарі і вони його швидко вилікують і поставлять на ноги. Після цього президент зникає на кілька тижнів, а потім відбувається феєричне повернення.

Популярні новини зараз

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Водіям насторожитися: українців на дорогах ловитимуть по-новому, докладний список

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

І хоча новий Путін на вигляд відрізняється від попереднього, це пояснюють наслідками лікування, похибкою на його поважний вік, черговою косметичною перетяжкою обличчя або результатом дії ботоксу.

Таким чином, ешелоноване дублювання варіантів путінських копій дає змогу оперативно заміняти "вибувшого" Путіна, і показувати на публіці хоч дюжину його нових моделей.

Новітня історія ще такого не бачила ніколи. Це ноу-хау є унікальною розробкою кегебістської влади в Росії.

Путін нагадує маленького заляканого звірка, якого винесли під софіти, і який під своєю потенційною агресією у всьому, приховує свій страх перед неминучим викриттям.

Якщо раніше всі говорили про генетично клоновану вівцю Доллі, то тепер вперше з'явився політично клонований політик, яким став Путін. І для тих, хто за цим стоїть, не має ніякого значення яка за переліком його модель буде знаходитися при владі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", президент РФ Володимир Путін в Санкт-Петербурзі на щорічній зустрічі з членами Ради законодавців не зміг розібрати свій почерк. Варто зазначити, що користувачі мережі відразу ж взялися коменутувати такі дії президента РФ.

"Інший двійник написав, а цього читати; нарешті настала СТАРІСТЬ; зараз взагалі будь-х ** ню почне гнати; потрібно лікувати струмом; удмурт включає Паркінсона дід деградує; ботокс в очі затік", - пишуть коментатори.