Голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак подав електронну декларацію про доходи за 2017 рік і здивував своєю щедрістю. Практично все, що було "зароблено і нажито непосильною працею" він переписав на свою дружину.

Про це повідомляє from-ua.

В цілому, депутат задекларував свою зарплату в розмірі 260 тис. грн, 2 автомобіля, 2 квартири, 1 земельну ділянку і номер в готелі "Київ", який орендує.

Дружина політика виявилася куди багатшою – її дохід склав 1 млн. грн., а грошові накопичення: 28 тис. доларів і 19 тис. євро готівкою і 1,2 млн. і 369 тис. гривень в Укргазбанку та Приватбанку відповідно.

Також дружина Бурбака володіє 5 об'єктами комерційної нерухомості, 2 квартирами, будинком, земельною ділянкою, 4 авто і 8 причепами до них.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще

Якщо підсумувати грошові багатства подружжя Бурбаков, то за рік вони розжилися більш, ніж на 5 млн. гривень.

Звідки гроші, - запитаєте ви? Від держави - відповідаємо і пояснюємо на реальних прикладах і фактах як таке може бути.

"Украерорух"

"Украерорух" прибуткове державне підприємства, що відповідаэ за безпеку польотів в українському небі. Цю контору протягом останніх 4 років курує особисто Максим Бурбак. Ще будучи міністром інфраструктури ним на ГП були працевлаштовані "правильні" люди, які й донині "правильно" розпоряджаються заробленими "Украерорухом" засобами, а також надходженнями на рахунки ДП з державного бюджету.

Останній, мабуть, найяскравіший приклад розпилу коштів, який просочився у ЗМІ, - це історія з "Платинум банком". Нагадаємо, що напередодні падіння банку на його рахунки були перекинуті більш 404 млн. грн "Украероруху". Сталося це всупереч наказу Мінінфраструктури, яке своїм листом заборонило керівництву підзвітних підприємств переводити гроші на рахунки комерційних фін.установ. Переказ коштів здійснювався безпосередньо тими людьми, які і сьогодні продовжують працювати на керівних посадах в "Украерорух". І це на тлі розслідування, щонайменше, трьох кримінальних справ трьома правоохоронними органами країни за цими фактами.

Так, у Нацполіції зареєстровано кримінальне провадження № 42017111100000022. В рамках його розслідування, слідчі нещодавно отримали доступ до документів Міністерства інфраструктури. Правоохоронці підозрюють службових осіб "Украероруху" у зловживанні владою та перевищенні службових повноважень. Суть кримінальної справи зводитися до того, щоб з'ясувати, на якій підставі і ким приймалося рішення про перерахування близько півмільйона гривень "Украероруху" на рахунки "Платинум банку", який тріснув буквально відразу після цього, "перерозподілив" таким чином держкошти до кишень потрібних людей.

У Генеральній прокуратурі розслідується аналогічна справа. Номер виробництва - №42017100000000118. Перебуває воно в Сапі ГПУ. Факти вивчаються ті ж, і підозри на адресу службових осіб "Украероруху" аналогічні тим, що є і у слідчих поліції. Але, крім цього, прокурори ще мають намір вимагати відшкодування завданих злочинними діями чиновників "Украероруху" збитків державі.

Але на цьому теж не все!

Факти виведення коштів "Украероруху" на проблемний "Платинум банк" розслідує ще і НАБУ - в рамках кримінального провадження № 52017000000000756.

При цьому, жодне з трьох силових відомств досі не ініціювало відсторонення підозрюваних чиновників "Украероруху" від займаних посад на час слідства. Більш того, нікому з них донині так і не було вручено підозру, хоча події "Платинум банку" - це 2016 рік!

Вся причина в тому, що в гальмуванні цього слідства зацікавлений особисто Максим Бурбак, адже всі підозрювані у вище перелічених справах – його люди, які і сьогодні приносять йому в зубах щомісячну мзду від роботи ДП "Украерорух".

Адміністрація морських портів України

ДП "Украерорух" виявилося не єдиним підприємством, де Максим Бурбак зберіг свій вплив після того, як залишив пост Міністра інфраструктури в кінці 2014 року.

З АМПУ, за дивним збігом обставин, трапилася та ж біда, що і з «"Украерорухом". "Порти" аналогічно перерахували на рахунки "Платинум банку" в переддень того, як той тріснув, суму майже 415 млн. грн. Як і в ситуації з "повітряним" підприємством, на "морському" по цей день теж трудяться вірні піддані Бурбака, яких він покриває перед силовиками.

Таким чином розкрадання бюджетних коштів у розмірі понад 800 млн грн протягом більше півтора років ніхто толком не розслідує. За це ніхто не сів у в'язницю і ніхто не компенсував державі втрати. Зате Максим Бурбак за коштами наближених людей і десятки офшорних компаній успішно профінансував і политичную силу Яценюка, і Банкову, ну і, звичайно ж, про себе не забув.

Що далі?

Поки Бурбак зберігає досить стійке своє становище в АМПУ, "Украерорух" всіляко намагається позбавитися його впливу. Колектив ДП висловив недовіру людям Бурбака – директорові Бабейчуку, заступникам Даценко, Шевчуку, Мельникову і Гомболевскому. Люди вимагають від міністра інфраструктури їх звільнення і просто відмовляються працювати в корупційному лігві "Народного фронту". Але Омелян не в змозі прийняти вольове рішення і призначити нове керівництво ДП, так як теж є ставлеником Бурабака і, по суті, вступає з ним у кримінальний змову. Сам Бурбак, тим часом, збагачується на податках українців, ні краплі не соромлячись при цьому купувати все нові квартири і машини.