Ніхто не буде воювати: в ЄС жорстко відповіли щодо Криму

поділитись

0

0

Ніхто в ЄС не визнає, що Крим - це російська територія

Ніхто в світі не буде вступати з Росією у відкритий конфлікт, щоб повернути Крим Україні.

Таку думку висловив заступник голови Європейського парламенту Александер Ламбсдорф, передає DW. "Потрібно визнати реалії сучасної міжнародної політики. Ніхто не готовий йти на силовий конфлікт з Росією, щоб повернути Крим", - сказав політик.

При цьому він зауважив, що ніхто в ЄС не визнає, що Крим - це російська територія. Однак політики просто не бажають ескалації насильства.

Також Ламбсдорф висловив великі сумніви, що НАТО має намір захищати Україну. "Я бачу готовність стабілізувати ситуацію в Україні, сприяти її демократичному розвитку, її економічному зростанню", - зазначив політик в питанні Україна-Альянс.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що кремлівським пропагандистам на включеному Кримському півострові суттєво урізали зарплати.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
Крим, окупація, Росія, ЄС
Прикордонники розповіли, що чекає Саакашвілі під час перетину українського кордону
0
0
17:22 17.08.2017
Формально, звернув увагу політик, все залежить від доброї волі президента США, так як в законі не прописаний механізм координації та його впливу на прийняття рішення
0
0
15:43 17.08.2017
Тепер вже зовсім не складно відрізнити простих найманців та кадрових офіцерів - це під силу й місцевим
0
0
14:11 17.08.2017
Це означає, що законотворча робота для деяких нардепів не є професійною діяльністю, за яку вони наразі отримують зарплати та преференції
0
0
13:40 17.08.2017