C правової точки зору звинувачення Юрія Луценка про нібито підготовку перевороту "Українським вибором" є абсурдом, більш того, рух ще в 2014-2015 роках інформував суспільство про те, що Рубан політичний шахрай. Про це у телефонному коментарі NewsOne заявив народний депутат Василь Німченко, представник Громадського руху "Український вибір — Право народу" в "Опозиційному блоці".

Німченко припустив, що, очевидно, матеріали, які були надані генпрокурору його підлеглими, "розроблені на ґрунті фантазії".

"Апріорі не може бути ніякої прив'язки Громадського руху "Український вибір", а тим більше його лідера Віктора Медведчука, до діяльності угруповання Савченко-Рубан. По всій видимості, генерального прокурора просто недоынформували про те, що "Український вибір" першим оприлюднив той факт, що Рубан — політичний шахрай, що сформувався ще на дніпропетровських подіях 2014-2015 років. А ми про це говорили, починаючи з його лже-генеральства, з того, що він нібито був віце-президентом академії СБУ. Його справжнє прізвище — Гарбузюк. Тому прив'язувати "Український вибір" до нього помилково", — стверджує народний депутат.

Що стосується заяви президента Порошенко про діяльність Медведчука як найбыльш ефективного переговірника, то її, впевнений Німченко, не потрібно коментувати.

"Вона у всіх на виду, на виду у всього світу. Люди це прекрасно розуміють. Він працює спільно з СБУ і президентом. Віктор Володимирович виконує гуманітарну місію, реалізуючи свою громадянську позицію, щоб повернути дітей, синів і чоловіків у сім'ї. Ось чому йде така критика. Зверніть увагу, це було і в 2014 в грудні, це було і в грудні 2017. Люди поверталися сотнями, причому він займався і опікувався питання повернення, перевезення, розвозки, лікування, виявлення людей, перехід за лінію розмежування. Звичайно «партія війни» проявляє невдоволення! Тому що така діяльність — величезна лепта у встановлення миру і припинення війни. У людей вже оголені нерви, але «партія війни» продовжує інсинуації і робить все на законодавчому рівні, щоб кров проливалася і далі", — сказав народний обранець.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Дивіться інтерв'ю з Василем Німченко з 8.40 хвилини програми: