Deutsche Welle повідомила про те, що Німеччина форсує заходи для відмови від російського газу.

Новий Кабінет міністрів Німеччини на чолі з Ангелою Меркель планує форсувати розвиток відновлюваної енергетики, прискорити відмову від вуглеводневого палива і диверсифікувати джерела його поставок.Цього року рекордних 41% електроенергії з відновлюваних джерел Німеччина отримала у березні. Є план, згідно з яким у найближчі 12 років вдічи збильшиться частка енеггії вітру, сонця, біомаси. Поновлювані джерела забезпечують 33% енергоспоживання, а до 2030-го цей показник планують збільшити до 66%.

У 2019-2020 роках планується збільшення генеруючих потужностей на 4 гігават, а це дорівнює енергії приблизно 7-8 елетростанцій. Буде скорочений обіг газової генерації, він забезпечує всьго 12% енергобалансу країни.

До 2050 року уряд скоротить енергоспоживання на 50 відсотків. Мета такого плану проста- забезпечення енергозбереження та підвищення енергоефективності у всіх сферах життя.

Deutsche Welle також повідомляє що це- погана говина для "Газпрому", який, обгрунтовуючи, наприклад, необхідність "Північного потоку-2", виходить з зростаючого або хоча б стабільного енергоспоживання і, зокрема, використання природного газу в Німеччині та в цілому в ЄС.

Популярні новини зараз

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Володимир Дантес розповів про сімейний бюджет з Дорофєєвою: "Я не знаю, скільки заробляє Надя"

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Показати ще

У плані Меркель також нічого не зазначено про будівництво трубопроводу Nord Stream 2.

Як повідомляв портал "Знай.uа" парламент Німеччини обрав на посаду федерального канцлера ФРН на четвертий термін поспіль Ангелу Меркель. Її кандидатуру більшістю голосів підтримали представники Християнсько-демократичного союзу (ХДС) і в загальному 364 депутата бундестагу. "Проти" проголосували 315 парламентаріїв, ще 9 осіб утрималися.