Сьогодні, 21 січня, стало відомо, що хакери зламали сторінку у соціальній мережі президента Болгарії Румена Радєва. На сторінці президента з’явилося повідомлення турецькою мовою з відповідним електронним посиланням на турецький сайт, що займається кредитуванням.

Після появи статті підписники відразу ж попередили про те, що, найімовірніше, сторінка була зламана хакерами. Також користувачів попередили, що посилання може містити віруси.

Правоохоронці та спецслужби Болгарії проводять розслідування й намагаються встановити, хто за цим стоїть.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", фахівці з кібербезпеки з компаній Check Point, Ixia і Certego виявили, що понад 700 серверів Windows і Linux заражені шкідливим програмним забезпеченням RubyMiner, використовуваним для прихованого майнінгу кріптовалюти. Перші атаки були помічені ще минулого тижня, але масовий характер епідемія набула лише днями.

Популярні новини зараз
Податковий зашморг затягнеться: які зміни очікують українців Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Показати ще