Нове Межигір'я Януковича: в Росії дали очікувану відповідь

поділитись
А де живе Янукович, копи не сказали

У МВС Росії спростували інформацію ЗМІ про те, що колишній президент України Віктор Янукович живе в будинку прийомів "Русичі".

Як повідомляють російські ЗМІ, силовики запевняють, що той будинок призначений тільки для офіційних прийомів і там з 2012 року ніхто не мешкає.

"Інформація, розміщена в деяких ЗМІ про проживання деяких осіб в заміському будинку відомства, не відповідає дійсності "Заміський будинок прийомів "Русичі" МВС Росії перебуває в Московській області, використовується для проведення конференцій, засідань, симпозіумів, нарад, а також для прийому і обслуговування делегацій, в тому числі іноземних. Зміст і експлуатація даного об'єкта здійснюється в установленому порядку. C 2012 року з даний час на об'єкті постійно ніхто не проживав і не проживає", - вказується в повідомленні МВС.

Раніше російські ЗМІ поширили інформацію про те, що Янукович живе в підмосковній Баковці на місці колишньої дачі маршала Семена Будьонного.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що журналісти стверджують, що в Росії у екс-президента Віктора Януковича, звинуваченого в державну зраду, народився сину. Матір'ю дитини є його цивільна дружина Любов Полежай.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
Янукович,будинок, Росія, МВД
Серед політиків ховаються фанати фюрера?
0
0
13:41 20.04.2018
Настав час розпрощатися з ілюзіями і утопічними ідеями
0
0
13:16 20.04.2018
"Що має на увазі президент України Петро Порошенко?"
0
0
12:32 20.04.2018
Політик вважає, що для цього Україні для початку необхідно повернутися до справжньої парламентсько-президентської республіки
0
0
12:25 20.04.2018