У МВС Росії спростували інформацію ЗМІ про те, що колишній президент України Віктор Янукович живе в будинку прийомів "Русичі".

Як повідомляють російські ЗМІ, силовики запевняють, що той будинок призначений тільки для офіційних прийомів і там з 2012 року ніхто не мешкає.

"Інформація, розміщена в деяких ЗМІ про проживання деяких осіб в заміському будинку відомства, не відповідає дійсності "Заміський будинок прийомів "Русичі" МВС Росії перебуває в Московській області, використовується для проведення конференцій, засідань, симпозіумів, нарад, а також для прийому і обслуговування делегацій, в тому числі іноземних. Зміст і експлуатація даного об'єкта здійснюється в установленому порядку. C 2012 року з даний час на об'єкті постійно ніхто не проживав і не проживає", - вказується в повідомленні МВС.

Раніше російські ЗМІ поширили інформацію про те, що Янукович живе в підмосковній Баковці на місці колишньої дачі маршала Семена Будьонного.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що журналісти стверджують, що в Росії у екс-президента Віктора Януковича, звинуваченого в державну зраду, народився сину. Матір'ю дитини є його цивільна дружина Любов Полежай.