Націоналізований ПриватБанк втрачає можливість стягнення мільярдних боргів з деяких компаній-позичальників.

Причиною цього є те, що позичальник визнані в судовому порядку банкрутами.

У вересні Господарський суд Харківської області ліквідував ТОВ "Кременчукнафтопродуктгруп". Заборгованість перед ПриватБанком склала 425 млн грн. ТОВ "Укрторгнафта" - 328 млн грн, ТОВ "Союз-Ойл" - 118 млн грн, ТОВ "Універсал Транзит-Ойл" - 121 млн грн, пише "Finbalance".

Особливістю цих компаній є те, що у них немає майна і готівки активів.

Також, Госпсуд Харківської області затвердив реєстр вимог кредиторів ТОВ "Уж-Петроль" і ТОВ "Тріада-Плюс" в червні. Банкрутами їх визнали в лютому. До реєстру включили вимоги ПриватБанку на 438 млн грн і 322 млн грн.

Популярні новини зараз
Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців Олексій Арестович назвав варіанти, хто стоїть за першими вибухами в Криму: у кожному з них путінський режим заляканий і слабшає Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві
Показати ще

У цьому де списку ТОВ "Мондора", ТОВ "Справа-Ойл", ТОВ "Ужнафта", ТОВ "Ост-Торг". Згідно з рішенням Госпсуду Харківської області вони все банкрути. Хоча повинні ПриватБанку 525 млн грн, 487 млн ​​грн, 440 млн грн, 419 млн грн.

Також є і офшорні компанії. Серед них "Греммел Холдінгз Інк", "Експрес Таймс ЛТД", "Шривпорт Холдінгз", "Октамар Лімітед", "Солар Лімітед", "Бі-Сі Карго Сервісес Лімітед", "Кріспекс Інк", "Глобал Чемікал Сервісес Лімітед", "ГРАНДОС Ентерпрайзес ЛТД", "Юнайтед Шіпментс Трейдинг Лімітед" та інші.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що одіозний олігарх і колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський дав свідчення НАБУ в справі про націоналізацію найбільшої на українському ринку фінустанови.