Президент України Петро Порошенко представив нового очільника Донецької військово-цивільної адміністрації Олександра Куця, який став наступником Павла Жебрівського. Для призначення нового очільника Донеччини Порошенко прибув до Краматорська.

41-річний генерал-майор СБУ Олександр Куць з 2015 по 2017 роки очолював управління спецслужби у Донецькій області. У серпні 2017 року він став керувати новоствореним Головним управлінням СБУ в Донецькій і Луганській областях.

Цікаво, що в листопаді 2016 року ватажок "ДНР" Олександр Захарченко називав прізвище Куця в числі офіцерів, які причетні до ліквідації одіозного терориста Арсенія Павлова ("Мотороли").

Дивіться: Олександр Куць очолив Донецьку військово-цивільну адміністрацію

Як повідомляв портал "Знай.ua", Донецьку обласну військово-цивільну адміністрацію очолить генерал Служби безпеки України Олександр Куць. Його кандидатура вже погоджена Кабміном.

Популярні новини зараз
В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще