Партія "ОСНОВА" залучає до своїх лав людей середнього класу, яким небайдуже майбутнє своєї країни.

Про це написав глава політичної партії "ОСНОВА"  Андрій Ніколаєнко на своїй сторінці у Facebook.

"Наше головне завдання зараз – залучити до команди "Основи" тих представників середнього класу – людей справи, людей праці, хто зазвичай не йшов у політику, бо був зайнятий своєю улюбленою повсякденною роботою – навчав дітей, лікував людей, займався підприємництвом, служив Батьківщині. Але зараз вони потрібні у політиці" , – заявив Андрій Ніколаєнко.

Глава партії "ОСНОВА" також додав, що політична сила, яку він представляє дуже предметно ставиться до розробки економічних стратегій та соціальних програм.

"Ми командою "ОСНОВИ" вже зараз розробляємо стратегії для кожної з важливих галузей економіки та соціального блоку держави, інтегруємо ці "пазли" на платформі Доктрини "Україна 2030", щоб не гаяти час після нашої перемоги на виборах. І що реалізовувати ці стратегії будуть представники "ОСНОВИ", люди справи, за яких нам не буде соромно перед громадою",– констатував Андрій Ніколаєнко.

Популярні новини зараз

Під Львовом ледь не загинув провідник "Укрзалізниці": лупцювали ногами вчотирьох

Українці отримають субсидії за новою схемою: хто залишиться за бортом, а кому - готувати документи, відео

Українським водіям затиснуть лещата: завалять податками, мало не здасться

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Політик також повідомив, що під час робочого візиту на Полтавщину пресі і громадськості регіону представили голову обласного осередку партії – Наталію Щербак.