Україні слід направити ресурс для підготовки військових парадів на створення новітнього озброєння для наших захисників на передовій.

Адже цьогорічні заходи до Дня Незалежності продемонстрували ще раз: серед бойової техніки сучасних зразків мало. Наприклад, славнозвісний "Оплот", характеристики якого вражають, експортується за кордон, тоді як на оснащенні ЗСУ його немає.

Такої позиції дотримується представник політичної партії "Основа", нардеп Сергій Тарута.

"Ми показуємо 25 років те, що було створено або модернізовано ще за радянських часів, або дещо змінено нещодавно. Ми розуміємо, наскільки ефективний танк "Оплот". І замість того, щоб направити гроші на його виробництво, ми витрачаємо їх на паради", - вважає політик.

Нардеп запевнив: особисто спілкувався із багатьма киянами, і ті своє ставлення висловили чітко. Практично ніхто так не захоплюється подібними урочистостями, як це було ще кілька років тому:

Популярні новини зараз

Після тривалої хвороби помер культовий режисер: був творцем знакових фільмів

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

"Так, Незалежність – це дуже важливо. Але я хотів би, щоб вона нарешті стала реальністю. Щоб ми не залежали ні від Росії, ні від Європи, ні від Америки. Щоб ми могли реалізовувати таку соціальну-економічну політику, яка дозволяла б кожній людини жити вільно", - зазначив Тарута.

Як повідомляв портал "Знай.ua", під Донецьком підняли український прапор з нагоди Дня Незалежності.