Лише ефективна стратегія відродження та модернізація галузей промисловості здатна відродити українську економіку та підвищити рівень життя людей.

Про це заявив засновник політичної партії "ОСНОВА" Сергій Тарута в ефірі херсонського регіонального телеканалу "Kratu".

"Завдання, яке стоїть перед нами – це формування команди партії "ОСНОВА" в кожному регіоні України. Адже наша партія бере на себе дуже серйозне завдання – зробити державу процвітаючою. Тому що зараз вкрай важкий час. Останні 15 років економічні показники України ставали все гірше і гірше, люди біднішають, величезна кількість громадян виїжджає за кордон, а мені хочеться, щоб люди залишалися тут і жили гідно", – заявив Сергій Тарута.

Засновник партії "ОСНОВА" також зазначив, що політична сила, яку він представляє, розробила стратегію відродження та модернізація галузей промисловості. Вона сьогодні є необхідною для України.

"Наша країна зараз стає аграрно-сировинною, а потрібно, щоб вона була розвиненою, індустріальною та науковою, і аграрною зокрема, але із сучасними технологіями. Для цього потрібна стратегія – у держави її немає, у влади немає. Ми розробили стратегію, в тому числі відродження, модернізації галузей промисловості. Тому як розвиток підприємств – це нові робочі місця, а робочі місця – це доходи і в місцевий і в центральний бюджети" , – додав Сергій Тарута.