У розпал літніх відпусток повз українців пройшла інформація про сенсаційні матеріали, які почали розроблятися Генеральною прокуратурою та Національним антикорупційним бюро України.

Поки всі шукали "гроші Януковича", які нібито були вивезені до Москви, схоже, наші правоохоронці ці гроші все ж таки знайшли, передають "Экономические известия".

Як стало відомо, ці гроші ніхто і не вивозив, в основному вони пішли на рахунки — кого б ви думали?.. На рахунки народного депутата України від "Опозиційного блоку" Сергія Льовочкіна та його сім'ї!

Популярні новини зараз

Заміну солістки Go_A напередодні "Євробачення" оцінили в мережі: "Вивчила українську за 2 години"

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

Пишногруда зірка Playboy покрасувалася 10-м розміром на безлюдному пляжі

"Животик вже не приховати", - Потап показав фігуру Насті Каменських у купальнику

Показати ще

Якщо ви пам'ятаєте, перед початком подій, які увійшли в історію як Революція гідності, Льовочкін зник, а його канал "Інтер" раптом різко змінив тематику програм і почав транслювати події, що відбувалися на Майдані. Тепер зрозуміло, для чого це було потрібно — Льовочкіну потрібно було усунути президента Віктора Януковича, щоб приватизувати "золото партії". І у підсумку "золото партії" виявилося у нього, і він став Монте-Крісто XXI століття.

Під шумок, поки всі відсиджувалися, Сергій Льовочкін зробив найбільшу покупку десятиліття, придбавши шість (!) ділянок на найдорожчому острові Капрера на північному сході Сардинії. І наші правоохоронці про це вже знають.

Крім того, Льовочкін купив одну з найбільш фешенебельних яхт за 42 млн доларів, вклавши в її реставрацію ще 40 млн доларів. Ці дві покупки привернули увагу до персони Льовочкіна спочатку французьких правоохоронних органів — вони провели своє розслідування і передали інформацію українським правоохоронцям. Наші у свою чергу, побачивши такі суми, почали або злитися, або облизуватися... І тепер два відомства змагаються за те, хто першим займеться народним депутатом України Сергієм Льовочкіним.

Але і це ще не все. Встановлено, що величезна кількість компаній знаходиться у веденні не тільки самого Льовочкіна, але і його сестри — народного депутата від того ж "Опоблоку" Юлії Льовочкіної.

Найімовірніше, найближчим часом ця історія отримає сенсаційне продовження, тому що французькі правоохоронці вже заявили про намір перевірити, звідки у простого українського чиновника з'явилася можливість укладати такі багатомільярдні угоди (у тому числі за кордоном!), які не під силу навіть арабським шейхам.

Думається, вже скоро ми будемо спостерігати за стрімким розвитком подій навколо сім'ї Льовочкіних.