Скасувати указ російського президента Володимира Путіна про визнання паспортів "ДНР"/"ЛНР" та створити робочу групу по кордону закликала українська сторона у Мінську під час переговорів Тристоронньої контактної групи по Донбасу у середу, 6 вересня.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала прес-секретар представника України на переговорах в Мінську Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

За її словами, ТКГ відзначила, що в період з 28 серпня по 3 вересня 2017 року зафіксовано найнижчу кількість обстрілів, починаючи з 2015 року. В порядку контролю за дотриманням сталого режиму припинення вогню домовилися про проведення 13 вересня скайп-зустрічі підгрупи з безпеки.

"Режим тиші - важлива умова для всебічного продовження імплементації Мінських угод, включаючи гуманітарний, політичний, соціально-економічний блоки питань", - додала вона.

Оліфер зазначила, що зараз триває обговорення питань звільнення заручників  і залишається актуальним формування повістки дня політичної підгрупи.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Росія направила в ООН свій проект резолюції про розміщенню миротворців на Донбасі.