Збільшення фінансування регіонів – це шлях до розвитку економіки України.

Про це заявив народний депутат, засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута в ефірі маріупольської регіональної телерадіокомпанії «Сігма», коментуючи пролобійовану ним державну субвенцію для Маріуполя.

«23 мільйони 600 тисяч гривень підуть на соціальні потреби нашого міста. Це і на будинки, і на школи, і на дороги. Достатньо багато грошей отримано саме по субвенції, яка йде в рамках моєї депутатської діяльності. Зараз вирішуються проблеми транспортного сполучення з нашим містом, в першу чергу залізничного. Зокрема, ведуться переговори про будівництво нової гілки, яка з’єднає Маріуполь і Розівку ​​безпосередньо без заїзду в Волноваху», – заявив Сергій Тарута.

Засновник партії «ОСНОВА» також зазначив, що частину цих коштів необхідно направити на допомогу вимушеним переселенцям, значна частина з яких опинилася у прифронтовому Маріуполі.

«Крім житлово-комунальних послуг в нашому місті необхідно особливу увагу приділити проблемам поселенців. У квітні був прийнятий закон про відшкодування їм половини вартості придбаного житла, крім того ведеться планомірна робота на контрольно-пропускних пунктах. Необхідно поліпшити систему по обробці персональних даних кожної людини. Я особисто профінансував цю програму, адже вона дає можливість швидко отримати в режимі онлайн інформацію по кожній людині. Більш того, з’явилися банкомати, яких раніше не було», – зауважив Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

"Холостячці" Златі Огнєвіч підсунули "засланого козачка" у масці: "Провокатор"

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Показати ще

Дивіться: зустріч Сергія Тарути з маріупольцями

Як повідомляв портал "Знай.ua", фахівці оприлюднили статистику корупції у різних країнах світу.