Підсипте їм пургену: нардепів розхвилювали журналісти у їдальні Ради

поділитись
Їсти не дають, одягаються не так…

На комітеті з питань регламенту Верховної Ради обговорили "обурливу" поведінку працівників ЗМІ у стінах парламенту.

І хоча комітет насправді мав розглядати звіт Управління справами про використання коштів парламенту у першому півріччі, засідання перетворилось на обговорення діяльності журналістів, пише "Главком".

Так  Ірина Єфремова з "Народного фронту" закликала обмежити час перебування представників ЗМІ в тій же їдальні Верховної Ради, оскільки вони проводять там більшу частину часу. Мовляв, представники ЗМІ "не дають нормально поїсти і поспілкуватися з колегами".

Олег Купрієнко від Радикальної партії взагалі запропонував додавати "пурген" в їжу журналістам.

Як повідомив присутнім на засіданні комітету керуючий справами Верховної Ради Петро Бондар, "проблема (перебування) журналістів  в їдальні – болюче питання, ми готуємо проект положення про доступ в адміністративні будинки Верховної Ради… і це  положення мало б вирішити (також) питання поведінки журналістів в кулуарах і їдальні…".

Чиновник додав, що основною причиною запровадження нових правил є "сигнали від розвідників" щодо провокацій, які можуть готуватись ворогом у стінах парламенту на тлі військових дій на Сході. 

Як можна було зрозуміти з розмови між керуючим справами та депутатами, на сьогодні перебувати під час засідань у Верховній Раді мають право більше 4000 представників ЗМІ. Цю армію парламент планує суттєво скоротити, зокрема й через обмеження для фрілансерів. Одна із пропозицій, яка звучала, пускати до парламенту лише штатних журналістів.

Ще одна перспектива: запровадження дрес-коду. Ірина Єфремова пропонувала для цього окреме положення, яке б заборонило вхід до парламенту представникам ЗМІ у шортах чи, наприклад, коротких спідницях.

Нагадаємо, як повідомляв  "Знай.ua", за останні кілька років найпривабливішим місцем для українських олігархів став Кіпр – місцева влада всіляко заохочує їх, надаючи громадянство, тому вони все частіше туди переселяються та переводять активи.

Автор матеріалу: 
Ульяна Кононенко
Теги: 
їдальня ВР, журналісти, дрес-код
Зникнення свідка, аналіз крові та пропущені факти слідства - все це склалося в один пазл
0
0
14:09 15.08.2018
З 16 років дівчина працює професійною моделлю в Азії і Європі
0
0
13:50 15.08.2018
Водій-іноземець втік з місця пригоди, його розшукує поліція
0
0
11:34 15.08.2018
Росія відрізала Крим від всесвітньої платіжної системи
0
0
10:57 15.08.2018
Рятувальники продовжують шукати тих, хто вижив та, на жаль, також дістають все більше трупів
0
0
15:03 14.08.2018