Стало відомо, віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, який раніше заявив, що підвищення зарплат повинно бути економічно обґрунтованим і не повинно відбуватися за рахунок додаткової друку грошей, налаштований дуже оптимістично і планує в новий рік увійти вже з підвищеним рівнем мінімальної зарплати.

"Я оптиміст у цьому питанні. Я переконаний, що для того, щоб, зокрема, говорити і про підвищення пенсій українцям, щоб говорити про легалізацію заробітних плат, оживити купівельну спроможність громадян, це наші амбіції і наше зобов'язання перед товариством ще в цьому році зробити 4200 грн (мінімальну заробітну плату", – додав Розенко.

"Коли, в якій формі, як швидко ми це будемо робити – будемо, безумовно, радитися всередині уряду, але я ще раз кажу: є звернення Президента України про 4200 грн, є публічні зобов'язання, зафіксовані у тому числі в проекті державного бюджету України. Там також зафіксована ця цифра. Я переконаний, що в цьому році ми зможемо це зробити", – підсумував віце-прем'єр-міністр.

Знай.uа нагадує, що майже 3 млн українських пенсіонерів отримують мінімальні виплати - близько 1,5 тис. грн. Саме така пенсія очікує в майбутньому всіх з зарплатами нижче середніх.

Популярні новини зараз
Данило Гетманцев хоче підвищити податок для українців: "Вже зафіксували" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром
Показати ще

Цю інформацію повідомляє "Оглядач".

За словами працівників міністерства соцполітики, проблема в низьких зарплатах. У той же час у формулі, за якою нараховують пенсію, головну роль має розмір зарплати, а не стаж.

Нагадуємо, що українцям, які мали великий трудовий стаж, але низьку зарплату, можуть підвищити пенсії вже в цьому році за умови наявності ресурсу в Пенсійному фонді України.

Також ми писали, цього разу українцям пояснили, що вже в цьому році люди з великим трудовим стажем, але низькою зарплатою зможуть отримати підвищені пенсії. Але це тільки якщо у Фонді знайдуться ресурси.

"Це наступний етап пенсійної реформи. Зокрема, необхідно внести зміни в чинне законодавство. Є звернення президента до уряду з цього приводу, є відповідні ініціативи уряду", – заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає "Урядовий портал".