Дружина народного депутата України від «Опозиційного блоку» Юрія Бойко Віра Дмитрівна отримує великі суми грошей з Російської Федерації та зберігає заощадження в російських банках

Про це свідчать декларація нардепа за минулий рік. Зокрема, у вигляді «заробітної плати за сумісництвом» Віра Бойко в 2017 році отримала від зареєстрованої в Москві ТОВ "Керуюча компанія "Група Поліпластік"» 1 млн 151 тис. 524 грн.

На рахунках в акціонерному товаристві "НК Банк" (Російська Федерація) у дружини Бойко зберігається 3 321 654 мільйонів російських рублів (близько 1,5 млн грн) і $ 48 423 (близько 1,2 млн грн). Відсотки, отримані з вкладів в цьому банку за 2017 рік, вказані в розмірі 178 425 тис. грн.

Крім того, дружина лідера "Опозиційного блоку" задекларувала квартиру площею 220 квадратних метрів і машиномісце в Росії, не вказавши при цьому місто.

Популярні новини зараз

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Показати ще

Також у власності у нардепа і його дружини знаходяться будинок і земельну ділянку в Донецькій області, гараж і квартира в Луганській області, квартира в Києві, будинок і земельні ділянки в Київській області, вклади в українських банках.

Як повідомлялося раніше, скандальний український парламентар Юрій Бойко «розжився» десятками мільйонів доларів за рахунок лише однієї своєї «вишки». Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Ми отримали інформацію і через міжнародну систему фінансового моніторингу виконуємо заморожування і аналіз руху грошей на рахунках, на які надійшли розкрадені кошти в сумі близько 144 мільйонів доларів», – зазначив він.

Більше того, Луценко уточнив, що озвучена сума є грошима, які були отримані за покупку всього однієї бурової установки.

Пізніше генпрокурор уточнив, що всього для «Чорноморнафтогазу» планувалося купити навіть не дві, а відразу сім скандальних «вишок Бойка». В такому випадку, сума завданих державі збитків склала б один мільярд і вісім мільйонів доларів США. При цьому частина грошей повинна була відправитися спільникам корупціонера.