Кабінет міністрів України виділив 300 млн грн на придбання житла для сімей загиблих в АТО. На ці гроші планується купівля 327 квартир. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, повідомляє УНН.

Зокрема, Кабмін схвалив розпорядження "Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для сімей загиблих, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", для осіб з інвалідністю I-II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманих при безпосередній участі в антитерористичній операції, забезпечення її проведення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та які потребують поліпшення житлових умов, на 2018 рік".

Згідно з документом, на придбання житла Кабінет міністрів України направить 300 мільйонів гривень. На ці кошти планується придбати 327 квартир. Як повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, уряд змінив систему використання грошей. Вони будуть надаватися адресно.

"Відтепер ми даємо гроші, і люди самі купують житло. Є конкретна сім'я, вона отримає кошти, і за ці кошти сама купить те, що вона хоче купити. Проблема вирішена системно", - сказав Гройсман.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Кабмін пообіцяв українцям підвищити мінімалку, але при одній умові. Середня зарплата в Україні до кінця 2018 року може скласти 10 тисяч гривень. Про це заявив міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко, передає прес-служба уряду.

"Ми розраховуємо, що середня заробітна плата до кінця року може скласти 10 тисяч гривень", – заявив Саєнко.

При цьому міністр підкреслив, що підвищення мінімальної зарплати має відповідати рівню зростання економіки, щоб це не було навантаженням для бізнесу, особливо малого.