26-та річниця Незалежності України – привід згадати, наскільки складний шлях довелося пройти всім нам заради того, щоб це поняття нарешті стало не умовністю, а реаліями життя.

З нагоди свята нардеп Сергій Тарута на сторінці у Facebook показав, як, на його думку, змінилося суспільство за цей нелегкий, але вкрай важливий період.

"Ми вчимося бути самостійними і відповідальними за свою країну, ми все ще боремося за нашу Незалежність. Завдяки патріотизму кожного українця, наполегливості нашого народу, професіоналізму кожного, ми довели, що можемо бути господарями на своїй землі, гідно відповідати на внутрішні та зовнішні виклики і будувати дійсно Незалежну Україну", - зазначив політик.

Тарута підкреслив, що, на щастя, зараз Незалежність – вже не просто слово, а результат кропіткої праці, і для кожного воно має власне значення, але спільну мету:

"Сьогодні я вітаю кожного українця, кожного, хто щодня своєю працею, своїми вчинками і думками робить свій внесок у становлення нашої Незалежності. І я впевнений, що для кожного з нас це свято дійсно важливе і має глибокий сенс. Адже зараз Незалежність України - це не просто слова, а те, за що ми ведемо боротьбу щодня. І я вдячний долі за те, що в цій боротьбі - ми разом", - підсумував він.

Популярні новини зараз

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Наталія Могилевська показала обличчя без фотошопу і заплутала навіть відданих шанувальників

Молоді батьки не можуть оговтатися: неадекватний водій забрав життя 2-тижневої дитини у візочку

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Google привітав українців із Днем Незалежності.