В ніч на 26 травня будівлю російського посольства підсвітили язиками полум'я, а також зображенням українського режисера Олега Сенцова та інших політв'язнів Кремля.

Цю інформацію повідомляють "Крим.Реалії".

Відомо, що в акції взяли участь кілька десятків людей. Вони "підпалили" будівлю посольства, підсвітивши її язиками полум'я з допомогою проектора.

Олег Сенцов

Популярні новини зараз

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Чек з Буковелю позбавив українців дару мови: "Буде ще в лютому локдаун"

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Показати ще

Також повідомляється, що на будинок спроектовано зображення українських політв'язнів, які на сьогоднішній день перебувають в ув'язненні в Росії.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", з терміновим заявою виступив Союз кінематографістів і професійних кінематографічних організацій і об'єднань Росії.

Відомо, що Союз вимагає звільнити відомого українського режисера Олега Сенцова. Дане заяву опубліковано на сайті Киносоюза.

"Ми, члени Киносоюза, завжди публічно і послідовно висловлювали свою підтримку нашому колезі, українському режисеру Олегу Сенцову, засудженому в Росії на 20 років за явно політичного справі. Але події останніх днів, коли він, оголосивши, по суті, безстрокове голодування заради ідеалів, які для нього важливіша за власне життя, показали, що він може піти до кінця."

Також портал повідомляв про те, що президент Франції Емманюель Макрона 24 травня під час переговорів у Санкт-Петербурзі з російським лідером Володимиром Путіним порушив тему ув'язнення в Росії українського режисера, кримчанина Олега Сенцова.

Так, Макрона зазначив, що під час переговорів з президентом РФ вони торкнулися питання прав людини і, зокрема, про незаконне ув'язнення Олега Сенцова.

Крім того, нагадаємо, що Наталія Каплан, сестра відомого українського режисера Олега Сенцова, якого незаконно засудили в Росії, розповіла про те, що брата щодня відвідує лікар. Візити почалися після того, як політичний в'язень оголосив безстрокове голодування.

В ефірі "Громадського радіо" вона розповіла, що лікарі оцінюють стан здоров'я Сенцова як стабільний.

"У нього вже були представники прокуратури і Федеральної служби виконання покарання. Вони відмовляли його від голодування, але він як і раніше стоїть на своєму", - розповіла вона.