В ніч на 26 травня будівлю російського посольства підсвітили язиками полум'я, а також зображенням українського режисера Олега Сенцова та інших політв'язнів Кремля.

Цю інформацію повідомляють "Крим.Реалії".

Відомо, що в акції взяли участь кілька десятків людей. Вони "підпалили" будівлю посольства, підсвітивши її язиками полум'я з допомогою проектора.

Олег Сенцов

Популярні новини зараз

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

Також повідомляється, що на будинок спроектовано зображення українських політв'язнів, які на сьогоднішній день перебувають в ув'язненні в Росії.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", з терміновим заявою виступив Союз кінематографістів і професійних кінематографічних організацій і об'єднань Росії.

Відомо, що Союз вимагає звільнити відомого українського режисера Олега Сенцова. Дане заяву опубліковано на сайті Киносоюза.

"Ми, члени Киносоюза, завжди публічно і послідовно висловлювали свою підтримку нашому колезі, українському режисеру Олегу Сенцову, засудженому в Росії на 20 років за явно політичного справі. Але події останніх днів, коли він, оголосивши, по суті, безстрокове голодування заради ідеалів, які для нього важливіша за власне життя, показали, що він може піти до кінця."

Також портал повідомляв про те, що президент Франції Емманюель Макрона 24 травня під час переговорів у Санкт-Петербурзі з російським лідером Володимиром Путіним порушив тему ув'язнення в Росії українського режисера, кримчанина Олега Сенцова.

Так, Макрона зазначив, що під час переговорів з президентом РФ вони торкнулися питання прав людини і, зокрема, про незаконне ув'язнення Олега Сенцова.

Крім того, нагадаємо, що Наталія Каплан, сестра відомого українського режисера Олега Сенцова, якого незаконно засудили в Росії, розповіла про те, що брата щодня відвідує лікар. Візити почалися після того, як політичний в'язень оголосив безстрокове голодування.

В ефірі "Громадського радіо" вона розповіла, що лікарі оцінюють стан здоров'я Сенцова як стабільний.

"У нього вже були представники прокуратури і Федеральної служби виконання покарання. Вони відмовляли його від голодування, але він як і раніше стоїть на своєму", - розповіла вона.