Під час виборів 2014 року "Опозиційний блок" отримав 29 місць у Верховній Раді. Пройти екс-регіоналам до парламенту допоміг американський політтехнолог, колишній радник екс-президента Віктора Януковича і екс-глава передвиборного штабу Дональда Трампа Пол Манафорт.

Манафорт приїхав до України майже відразу після анексії Путіним Криму, щоб стати радником "Опозиційного блоку" на парламентських виборах 2014 року, пише у своїй статті про політтехнолога видання Bloomberg.

За словами скандально відомого лідера Опоблоку Нестора Шуфрича, Манафорт наполягав на тому, щоб партія виступала проти НАТО, і стала "голосом росіян" на сході.

Шуфрич каже, що сам був здивований, коли на виборах "Опозиційний блок" отримав майже 10%, та 29 місць у Раді. Список кандидатів до парламенту Манафорт схвалив особисто, повідомляє джерело видання.

Bloomberg наводить слова Шуфрич про те, що Опоблок заплатив Манафорту приблизно 1 мільйон доларів, а перемогу екс-регіонали святкували пляшкою коньяку в київському офісі політтехнолога.

Популярні новини зараз

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

Пенсіонери зможуть освоїти діджитал-професії: бабуся створить сайт, а дідусь налаштує рекламу

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Показати ще

"Інвестиції в Манафорта окупилися. Він геній", - сказав Шуфрич.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у рамках розслідування про втручання Росії у президентські вибори в США, прокуратура Нью-Йорка провела власне розслідування щодо операцій з нерухомістю, здійснених екс-главою передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Полом Манафортом.

В той же час, слідство, яке проводить український суд у справі Януковича, виявило зв'язок "легітимного" та приближених до нього осіб з Полом Манафортом. З'ясувалось, що прізвище Манафорта фігурує в транзакціях, пов'язаних з Януковичем.