Помічник Трампа і Януковича купив екс-регіоналам місця в Раді

поділитись
Пол Манафорт допомагав "Опозиційному блоку" пройти до парламенту

Під час виборів 2014 року "Опозиційний блок" отримав 29 місць у Верховній Раді. Пройти екс-регіоналам до парламенту допоміг американський політтехнолог, колишній радник екс-президента Віктора Януковича і екс-глава передвиборного штабу Дональда Трампа Пол Манафорт.

Манафорт приїхав до України майже відразу після анексії Путіним Криму, щоб стати радником "Опозиційного блоку" на парламентських виборах 2014 року,  пише у своїй статті про політтехнолога видання Bloomberg.

За словами скандально відомого  лідера Опоблоку Нестора Шуфрича,  Манафорт наполягав на тому, щоб партія виступала проти НАТО, і стала "голосом росіян" на сході.

Шуфрич каже, що сам був здивований, коли на виборах "Опозиційний блок" отримав майже 10%, та 29 місць у Раді. Список кандидатів до парламенту Манафорт схвалив особисто, повідомляє джерело видання.

Bloomberg наводить слова Шуфрич про те, що Опоблок заплатив Манафорту приблизно 1 мільйон доларів, а перемогу екс-регіонали святкували пляшкою коньяку в київському офісі політтехнолога. 

"Інвестиції в Манафорта окупилися. Він геній", - сказав Шуфрич. 

Як повідомляв портал "Знай.ua", у рамках розслідування про втручання Росії у президентські вибори в США, прокуратура Нью-Йорка провела власне розслідування щодо операцій з нерухомістю, здійснених  екс-главою передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Полом Манафортом.

В той же час, слідство, яке проводить український суд у справі Януковича, виявило зв'язок "легітимного"  та приближених до нього осіб з Полом Манафортом. З'ясувалось, що прізвище Манафорта фігурує в транзакціях, пов'язаних з Януковичем.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Манафорт, Опоблок, вибори 2014
Слідчим заборонили відбирати речі у Савченко
0
0
00:31 24.04.2018
Псувати імідж підприємства на міжнародному рівні — це вже аж ніяк не патріотизм
0
0
20:19 23.04.2018
У свій день народження соратниця Януковича вражає своїм молодим виглядом
0
0
19:02 23.04.2018
Роздратований журналістськими розслідуваннями Романов годує громадськість все новими і новими обіцянками
0
0
18:43 23.04.2018
Будапешт вже втретє заблокує проведення засідання Комісії України з Альянсом на міністерському рівні
0
0
18:09 23.04.2018