"Поранений і контужений": що стоїть за відставкою Плотницького

поділитись
Контузія далася взнаки

Ватажок терористів "ЛНР", який на днях втік до Росії, поскаржився на погіршення здоровя, що власне і стадо причиною його відставки. На його місце прийшов інший, до того ж, очевидно, призначив себе сам.

Це повідомив "міністр держбезпеки ЛНР" Леонід Пасічник.

"Ігор Венедиктович Плотницький подав у відставку за станом здоров'я. Позначилися численні бойові поранення, наслідки контузії. Відповідно до його рішенням я приступаю до виконання обов'язків глави республіки аж до майбутніх виборів", - сказав новоявлений ватажок.

Однак ЗМІ розгледіли одне нестикування в цій ситуації. Адже,якщо брати до уваги статтю із так званої "конституції ЛНР", то згідно їхнього "документа", місце Плотницького мав би зайняти Володимир Дегтяренко, який вважається главою "народної ради ЛНР".

"У разі дострокового припинення повноважень голови Луганської Народної Республіки, а також у випадках, коли глава Луганської Народної Республіки тимчасово не може виконувати свої обов'язки, їх тимчасово виконує голова Народної Ради Луганської Народної Республіки", - гласить стаття 62 "конституції".

Нагадаємо, Ігор Плотницький подав у відставку у зв'язку з погіршення стану здоров'я як наслідок "контузії та через численні бойові поранення".

Дивіться, як Плотницький з валізою готівки тікає до Росії

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Ігор Плотницький, який напередодні пішов у відставку з посади "глави" "ЛНР", повернеться в "республіку" у статусі гаранта Мінських угод.

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
Плотницький, стан здоров'я, відставка
Потрібно провести технічну модернізацію - тільки так можна оцінити реально можливості галузі
0
0
17:08 11.12.2017
Тука розповів, що завадило Україні піти в наступ на півострові
0
0
16:12 11.12.2017
Шанси на обмін дійсно великі, так як в процес публічно долучилися перші особи України та Росії
0
0
16:07 11.12.2017
Потрібне повне перезавантаження системи державної влади та управління
0
0
15:54 11.12.2017
Десятки соратників політика намагаються прорватися через кордон із копів
0
0
15:03 11.12.2017