"Поранений і контужений": що стоїть за відставкою Плотницького

поділитись
Контузія далася взнаки

Ватажок терористів "ЛНР", який на днях втік до Росії, поскаржився на погіршення здоровя, що власне і стадо причиною його відставки. На його місце прийшов інший, до того ж, очевидно, призначив себе сам.

Це повідомив "міністр держбезпеки ЛНР" Леонід Пасічник.

"Ігор Венедиктович Плотницький подав у відставку за станом здоров'я. Позначилися численні бойові поранення, наслідки контузії. Відповідно до його рішенням я приступаю до виконання обов'язків глави республіки аж до майбутніх виборів", - сказав новоявлений ватажок.

Однак ЗМІ розгледіли одне нестикування в цій ситуації. Адже,якщо брати до уваги статтю із так званої "конституції ЛНР", то згідно їхнього "документа", місце Плотницького мав би зайняти Володимир Дегтяренко, який вважається главою "народної ради ЛНР".

"У разі дострокового припинення повноважень голови Луганської Народної Республіки, а також у випадках, коли глава Луганської Народної Республіки тимчасово не може виконувати свої обов'язки, їх тимчасово виконує голова Народної Ради Луганської Народної Республіки", - гласить стаття 62 "конституції".

Нагадаємо, Ігор Плотницький подав у відставку у зв'язку з погіршення стану здоров'я як наслідок "контузії та через численні бойові поранення".

Дивіться, як Плотницький з валізою готівки тікає до Росії

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Ігор Плотницький, який напередодні пішов у відставку з посади "глави" "ЛНР", повернеться в "республіку" у статусі гаранта Мінських угод.

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
Плотницький, стан здоров'я, відставка
Ми з вами, як виявилося, олігархи. А ви не в курсі?
0
0
12:23 20.06.2018
Ручний експерт НАБУ виявився "засвічений" на результаті історії з "аваковський рюкзаками"
0
0
12:16 20.06.2018
До активістів вийшов заступник міського голови Андрій Руденко, але вони засунули його в сміттєвий бак
0
0
12:02 20.06.2018
Мураєв нагадав, що, згідно з Конституцією, президент має підписати або ветувати закон у чітко визначені терміни
0
0
11:01 20.06.2018
Тисячі сумнівних людей щодня піднімаються сходами в приміщенні на Грушевського - хто вони?
0
0
10:25 20.06.2018