Президент України Петро Порошенко підписав закон №1076, який дозволить безкоштовно приватизувати житло в гуртожитках. Про це повідомив сайт Верховної Ради.

Документ передбачає, що деякі українці зможуть приватизувати кімнату в гуртожитку. Це ті громадяни, у яких немає іншого житла, які не використали право на безкоштовну приватизацію державного житлового фонду і які довгий час проживають у гуртожитку.

Однак, якщо людина оселилася у гуртожитку на час навчання, підвищення кваліфікації або у зв'язку з роботою за контрактом, оформити право власності на кімнату вона не зможе.

Прийняття цього закону чекали півмільйона українців, які живуть в гуртожитках. Вони не могли оформити договори з постачальниками комунальних послуг та отримати прописку.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Верховна Рада ухвалила цей закон 5 квітня цього року. Спікер ВРУ Андрій Парубій підписав документ 18 квітня.

Популярні новини зараз
Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня Ексгравець "Динамо" Беньямін Вербич попався на зраді Альвіні та вживанні наркотиків: "На нього 2 країни дивиться, соромно" У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина
Показати ще