В Україні може з’явитися Міністерство ветеранів України.

Необхідність його появи підкреслив глава держави Петро Порошенко під час зустрічі з міністром оборони США Джеймсом Меттісом, передає УНІАН.

Про свою готовність допомогти у його створенні заявили в в офісі Комітету Сенату США із зовнішньої політики. Підтримати процес пообіцяли члени Сенату Рой Блант, Роберт Портман, Джин Шахін і Бенджамін Кардін.

За словами голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів та інвалідів Олександра Третьякова, підтримка Сполученими Штатами Америки організації ефективної системи турботи про українських ветеранів є таким же пріоритетом, як і надання Україні летальної зброї.

Створення подібних міністерств у світі - практика не нова. Уперше питанням пошуку ефективного способу допомогти своїм військовим-ветеранам задалися країни-члени НАТО, що давно є учасниками різних збройних конфліктів. Такі відомства діють у США, Канаді, Великобританії, Австралії, Хорватії та Південній Кореї.

Популярні новини зараз

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

В Україні нині працюють 19 суб'єктів забезпечення реалізації прав на пільги та інші державні гарантії ветеранів. Значна кількісь організацій серйозно ускладнює контроль коштів, які виділяються на підтримку цієї категорії громадян. Поява міністерства, серед іншого, забезпечить цільове та ефективне використання грошей, а також вирішення питань соціального забезпечення та захисту колишніх військових.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", народний депутат Надія Савченко принизливо висловилася у бік ветеранів АТО.