Президент України Петро Порошенко висловив переконання, що членство України в Європейському союзі є питанням кількох років, а не десятиліть, - пише radiosvoboda.org.

Як повідомляє прес-служба глави держави, в інтерв'ю німецькій медіагрупі Funke він заявив: «У Німеччині це може бути непопулярним, але я абсолютно впевнений, що Україна буде прийнята в Європейський союз. І це буде питання років, а не десятиліть. Навряд чи якась інша країна виявляє більше ентузіазму щодо Європи, ніж Україна».

Порошенко підкреслив, що встановив курс на вступ України в НАТО, а потім ЄС і рішуче продовжує шлях реформ. «Всі експерти підтверджують, що за останні три роки Україна досягла більшого прогресу, ніж за попередні 25 років», - наводить Банкова слова президента, який також зазначив, що «це стосується і боротьби з корупцією».

«Ми будемо відповідати критеріям вступу, в тому числі по боротьбі з корупцією», - сказав глава держави в інтерв'ю. За його словами, в Україні вже створена «абсолютно незалежна антикорупційна інфраструктура». При цьому президент зазначив, що «основа для хабарництва і корупції ліквідована», хоча попереду ще багато роботи.

«Запитайте у західних інвесторів: вони підтвердять, що ми досягли значного прогресу», - заявив Петро Порошенко. Він також зазначив, що органи боротьби з корупцією мають підтримку і довіру міжнародних ділових партнерів, і висловив впевненість, що разом з європейськими партнерами Україні вдасться ще більше знизити рівень корупції, повідомляє прес-служба президента України.

Коли це інтерв'ю буде оприлюднено в Німеччині, у повідомленні не сказано.

Дивіться: Порошенко зробив заяву щодо вступу в ЄС і НАТО

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, самий відомий кілер світу прийшов до Порошенка. Адміністрацію президента України відвідала зірка світового масштабу – французький актор Жан Рено, відомий по ролі кілера Леона. Він зустрівся з главою держави Петром Порошенком і його дружиною Мариною.