Глава України Петро Порошенко закликав Російську Федерацію піти назустріч цивілізованому світу і припинити нарешті проливати кров мешканців Донбасу.

Про це президент заявив сьогодні, 9 липня, під час спільної прес-ценференціі з держсекретарем Сполучених Штатів Рексом Тіллерсоном.

Петро Порошенко зазначив, що розцінює візит американського партнера як сигнал про серйозну підтримку України, спільну боротьбу за свбоду, демократію і її цінності. Президент упевнений, що "Росія повинна продемонструвати свою добру волю до мирного врегулювання на Донбасі і припинити вбивства, припинити гібридні атаки не тільки на сході нашої країни, не тільки в Криму, але і поліпшити ситуацію із кіберзлочинністю, зупинити пропагандистську, торгову та інші типи воєн, які є складовою російської гібридної війни".

Президент з жалем зазначив, що поки що Росія не реагує на вмовляння і не збирається зраджувати власній тактиці.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що заява Володимира Путіна змусило журналістку поставити йому діагноз.

Популярні новини зараз
В Україні затвердили тариф на газ до початку опалювального сезону: яка ціна з травня до листопада Гороскоп на тиждень 7-13 квітня для всіх знаків Зодіаку: Тільцям не позіхати, Дівам зібратися, Стрільцям ризикнути Військові квитки старого зразка: що буде, якщо не замінити Замість притулку – депортація: українцям у Чехії зачиняють двері
Показати ще