Сьогодні український президент Петро Порошенко скликає термінову пресс-конференцію, яка теоретично повинна стосуватися у першу чергу "Викликів 2018-го". Принаймні, так звучить назва заходу. У зв'язку із цим з'явилися численні припущення – що ж насправді розповість глава держави?

Дехто, як наприклад журналіст Олександр Дубинський, вважає: Порошенко може щось приховувати і багато залишиться поза кадром.

На своїй сторінці "Dubinsky.pro " у Facebook він висловив думку, що терміновість конференції пов'язана із бажанням оголосити про створення об'єднаної правлячої партії, з якої він піде на вибори.

"Партія ця буде називатися або "Об'єднана сила" або "Об'єднана європейська сила" (європейська - це реверанс Петі на безвізу). І включатиме в себе БПП-Кличка, Народний фронт і Гройсмана. Станом на вчорашній вечір, розподіл часток нового акціонерного товариства було таким:

Популярні новини зараз

Літак почав втрачати висоту через обмерзання, в мережі з'явилися переговори пілота з диспетчером: "Ми нічого не можемо"

Вистачить всій країні і будемо продавати? Під Харковом виявлено велике родовище газу, рекордних розмірів

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Найважливіша молитва на день Введення в Храм Пресвятої Богородиці: просіть у Діви Марії допомоги і захисту

Показати ще

- 50% парії переходять по контроль Порошенко і Кличко

- 30% віддані Яценюку і його Народному фронту

- 20% переходять до Гройсману, як відкупні за його політичні не-амбіції", - наголосив журналіст.

За даними Дубинського, новостворена структура висуне головним кандидатом саме Порошенка і буде підтримувати його увесь час передвиборчої кампанії, отримуючи фінансування з ресурсів скандального олігарха Дмитра Фірташа, а також Валерія Хорошковського.

Причина такому поспіху нібито може критися у побоюванні провладної верїівки щодо загрози перемоги на виборах фракції Юлії Тимошенко та її самої.

"При цьому потрібно розуміти, що не дивлячись на вдалий для Порошенка збіг обставин і уявну консолідацію навколо його фігури недавніх опонентів - його все також продовжують ненавидіти всі учасники цього альянсу по неволі", - підсумував Дубинський.

Відомо, що востаннє Порошенко давав велику прес-конференцію 14 травня минулого року: тоді анонсував наступну не раніше, ніж за рік, але тепер чомусь посунув ці терміни. За даними АП, захід відбудеться в Мистецькому арсеналі (вулиця Лаврська, 12 в Києві), і почнеться не раніше 15.00.

Дивіться: Прес-конференція Порошенка. Що скаже і не скаже президент?

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям показали, як виглядає зворотний бік компанії Roshen.