Президент України Петро Порошенко повідомив на сторінці у Facebook, що виконання закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей залежить від виконання Росією як країною-агресором низки умов.

"Насамперед – вимогою про виведення російських військ, незаконних збройних формувань, виведення військової техніки з території України, і нормою про відповідність політичних процесів стандартам ОБСЄ", - заявив президент.

Він додав, що репутація України, яка із відповідальністю ставиться до Мінських домовленостей, дозволяє продовжувати санкції проти Росії за її невиконання та стримувати агресора.

Зазначимо, що Закон "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей" ухвалений народними депутатами та підписаний спікером парламенту.

Відео із заявою Порошенка

Популярні новини зараз

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Олександр Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу: історія кохання головного байкера "Квартал 95" і куми Зеленського

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Світлана Лобода знайшла в 10-річній доньці "конкурентку" через її красу: "Ти така мавпа"

Показати ще

Можливість виконання закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах жорстко обумовлена низкою вимог до Росії як агресора та окупанта та до її маріонеткових режимів. Насамперед – вимогою про виведення російських військ, незаконних збройних формувань, виведення військової техніки з території України, і нормою про відповідність політичних процесів стандартам ОБСЄ. Натомість наша репутація як країни, яка із відповідальністю ставиться до Мінських домовленостей, дозволяє щоразу продовжувати санкції проти Росії, країни-порушниці угод. І ці санкції значною мірою стримують агресора.

Posted by Петро Порошенко on Sunday, 8 October 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", закон про реінтеграцію Донбасу викликав чимало обговорень у суспільстві.