Тільки тоді Україна зможе стати процвітаючою, сильною і по-справжньому незалежною, коли обрана народом влада буде керуватися не нав'язаними Вашингтоном або Брюсселем програмами, а Стратегіею національного успіху, висловив упевненість Віктор Медведчук.

Політик нагадав, що в 2004 році, коли екс-президент Кучма своїм указом встановив на загальнодержавному рівні святкування Дня Державного Прапора України, країна переживала підйом, з нею рахувалися світові гравці, бачачи в Україні потужний економічний і геополітичний потенціал.

«Незважаючи на спроби «помаранчевої команди» розхитати ситуацію, в середині 2004-го Україна демонструвала небачені для пострадянських країн успіхи: темпи зростання ВВП становили 12,4%. Це був реальний ріст економіки, що дозволив підвищити доходи громадян майже на 27,4%, забезпечити виплату соціальних допомог, вкладати гроші в розвиток інфраструктури, шкіл, лікарень, дитячих садків», – зазначив Медведчук.

Лідер Громадського руху «Український вибір – Право народу» звернув увагу, що ніхто тоді не кричав з високих трибун про те, що Україна – європейська країна.

«Ми будували Європу в Україні, і вона вважалася вкрай привабливою для інвесторів: інвестиції в основний капітал за рік зросли на 28%», – заявив Медведчук.

Популярні новини зараз

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

На жаль, вважає політик, сьогодні від колишніх успіхів не залишилося нічого.

«Падіння почалося після приходу до влади команди «любих друзів». За рік безроздільного правління прозахідно налаштованих політиканів з обойми Ющенка темпи зростання ВВП скоротилися майже в 5(!) разів – до 2,6%», – підкреслив Медведчук.

На його думку, повернення у владу представників «помаранчевої» команди після Євромайдану запустило низку руйнівних для України процесів: розкол країни, падіння виробництва, зростання безробіття, зубожіння народу, розгул криміналу і радикалізму.

«Єврореформатори їздять по світу з простягнутою рукою, набираючи кредити і вганяючи Україну в боргову кабалу. Вони роздають високі посади іноземним пройдисвітам-гастролерам і, сервильно прогинаючись перед заокеанськими емісарами, виконують всі укази «вашингтонського обкому». Питання зовнішньої і внутрішньої політики вже давно вирішуються за межами України. В цих умовах всі заяви можновладців про успіхи доведеної до зубожіння країни – дешевий популізм», – зазначив Медведчук.

Політик не сумнівається: Україна стане сильною і успішною.

«Але тільки тоді, коли буде керуватися не написаними у Вашингтоні чи Брюсселі стратегіями, а Стратегією національного успіху – успіху України», – підкреслив політик.