Спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер озвучив позицію президента США Дональда Трама щодо війни на Донбасі.

В інтерв'ю Politico представник Держдепу сказав, що голова Білого дому хоче, щоб Україна повернула під свій контроль окуповані території Донецької та Луганської областей.

"Я знаю, почувши від президента саме про це, він хоче це зробити. Він хоче укласти мир; він хоче, щоб це вирішилося; він хоче, щоб Україна повернула свою територію. Це кришталево ясно", - сказав Волкер.

Він зазначив, що для відновлення відносин між США та Росією у Вашингтоні хочуть побачити прогрес в Україні.

Крім того, Він підкреслив, що Україна захищає свою територію від насильства, а це називається самообороною.

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Iрина Федишин завалила кицюню пiд сонцем

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще

"Це те, що закріплено у Статуті ООН. Це те, що зробила б кожна нація – хотіла б захистити свою територію, своє населення від агресії. У США є оборонні відносини і торгівля зброєю з десятками країн по всьому світу. І я не бачу нічого переконливого, чому Україна має бути особливим випадком, чому нам цього не зробити, особливо коли вони активно намагаються захистити свою територію", - додав Волкер.

Дивіться повне інтерв'ю Волкера

Як повідомляв портал "Знай.ua", Волкер зробив прогноз щодо закінчення війни на Донбасі.