Генпрокурор Юрій Луценко розповів, що депутат Надія Савченко говорила про те, що окуповані території Донбасу готові повернутися після зміни влади в Києві.

Він зачитав текст негласних слідчих дій, у яких Савченко разом із Рубаном розповідає біля автомобіля з першою партією зброї про майбутні плани.

"Ну, тобто, в якому плані. Вони закріпились, вони відчувають, що в них усе виходить – в них виходить краще, ніж у Луганська, тобто порядок вони тримають. Зрозуміло, що не всі задоволені, але тим не менш – місто світиться, нам показали видимість", – процитував Луценко Савченко.

"По усьому іншому вони розуміють, що Росія все одно буде їх віддавати в Україну. Ну, тобто геополітично ніяк не зростеться, що вони залишуться практично незалежними або під Росією. Вони не хочуть назад, поки є Пєтя (Порошенко, - ред.)", – продовжив цитувати Луценко.

Популярні новини зараз

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Савченко сказала, що головне прохання "влади" на окупованих територіях - змінити владу в Україні.

"Тобто, їхнє прохання - змінюйте владу. Вони готові зробити усе зі своєї сторони. І готові говорити з тобою", – процитував генпрокурор записи розмови Савченко з Рубаном.

Луценко звернувся до депутатки.

"Надя, якщо Ви хочете уже так покінчити цю війну, то треба було підірвати Захарченка, а не Верховну Раду і уряд…".

Луценко також пов'язав усі ці події із біглим президентом Януковичем.

"Ось чому Янукович затягує свій процес за заочним осудженням. Тому що він все ще вважає себе лєгітімним. І він ще розраховує, що Ваші казочки про незаконний переворот на Майдані він за спинами терористів "ДНР" після Вами нібито запланованих вибухів у Києві хотів знову повернутися на свій кривавий трон. Не вийде!", – заявив Луценко.

Генпрокурор запевнив: "У нас є закон, який один для всіх – для Героїв України і для простих людей".

Він зазначив, що навіть за псевдомінування за законом загрожує 5 років.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради схвалив подання ГПУ на притягнення до відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Відповідні рішення були одноголосно прийняті на засіданні в четвер, 22 березня.