Народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін в черговий раз розсмішив користувачів мережі знанням української мови.

Відповідний пост оприлюднив політолог Олексій Голобуцький в Facebook.

"Ну і навіщо постійно підкреслювати свою обмеженість і вузьколобість? Це і так видно неозброєним оком. Для ФСБ хіба що? Я всі слова правильно по-руськи написав?", - висміяв політолог Добкіна.

Подібну реакцію викликали слова нардепа щодо мовних квот на радіо.

Популярні новини зараз
"Далі Бєлгорода і Ростова не підуть": пропагандисти рф вже міркують про просування ЗСУ Головне за ніч: Зеленський - зять путіна, державний переворот в росії й термінове звернення Азову ЗСУ отримали танки від польських друзів, і вже готуються до контрнаступу: перемога над росіянами вже близько Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі"
Показати ще

"Мовні квоти на радіо, це повна х*рня. Я, в день української писемності, все слова правильно українською написав?", - заявив Добкін.

Колишній міністр юстиції Олена Лукаш перша прокоментувала грамотність нардепа:

"Ні. Не правильно. Але ти намагався. Михайло Добкін, як би м'якше висловитися. "Пic" і "пис" - дві великі різниці", - заявила вона.

На інші коментарі користувачів він вирішив пожартувати, проте вийшло вкрай непереконливо. На відповідь користувача: "Майже", Добкін написав, що листопад за вікном, "який травень?" (май – рос.).

Користувачеві Артуру Акопяну на заяву "Це перемога, Михайло", він відповів "над розумом". Коли ж Добкіну написали, що він "повний прутень", він не знайшовся нічого відповісти, крім: "це моє найулюбленіше".

Як повідомляв портал "Знай.ua", в кінці жовтня Добкін похвалився, що відкрив сезон вбивств. Йшлося про полювання на кабанів. Це викликало справжню бурю серед користувачів мережі.