Народний депутат, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко оконфузилась у Верховні Раді. Фотограф підловив народну обраницю в досить пікантний момент і в цікавій позі за трибуною.

Вдалий кадр встиг зробити столичний фотограф Богдан Бортаков, - пише Politeka.

"А депутати вже пішли ...?") - жарт ", - прокоментував автор знімка.

Знімок активно коментують користувачі соціальної мережі, відзначаючи:

Популярні новини зараз
Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

"Стала в позу" зубожіння",

"Низький старт?" (Мабуть, натяк на президентські вибори),

" Скрутило бабусю Юлю ", - коментують українці.

Правда, не всі оцінили гумор фотографа. Так, є коментатори, які приплели до обговорення й Бога.

"У Бога не вірю, але котел вчора зламався", - пише Богдан Бортаков.Нагадаємо, серед фаворитів на майбутні президентські вибори українці назвали лідера "Батьківщини" Юлія Тимошенку. Опитування показують, що її підтримує близько 22% тих, хто йде на голосування.

Тимошенко в президентському рейтинг. Що думають українці

Як повідомляв портал "Знай.ua", 20 березня народний депутат Юлія Володимирівна Тимошенко ще була в Раді й відповідно зареєструвалася, чого вже не відбулося після того. Причина в тому, що вночі з 20 на 21-ше березня вона вже вилетіла до Ізраїлю в аеропорт Бен-Гуріон, де пройшла через V.I.P. зал. Але все ж була помічена, коли сідала в лімузин. Вона прилетіла на зустріч з біглим олігархом Ігорем Коломойським, який уперше запропонував їй зустріч не в Женеві, а в Ізраїлі. Про це з власних джерел повідомив Тарас Чорновіл.