Питання про позбавлення громадянства лідера політичної партії "Рух Нових сил" Міхеіла Саакашвілі знову розглянуть в залі Касаційного адмінстративного суду Верховного Суду.

Суд почав розгляд клопотань адвокатів Саакашвілі. Зокрема, суд задовольнив клопотання про витребування рішення Генпрокуратури про відмову видачі Грузії Саакашвілі.На цьому засіданні немає прихильників лідера "Руху нових сил".

12 лютого Міхеіла Саакашвілі затримали в одному з ресторанів в центрі Києва, а потім Державна прикордонна служба і Державна міграційна служба України заявили, що за процедурою реадмісії його повернули до Польщі - країни, звідки він у вересні 2017 "прибув, порушивши українське законодавство". З Польщі Саакашвілі поїхав до Нідерландів.

Популярні новини зараз
За 6600 гривень на особу: хто може отримати грошову допомогу Путін може розпочинати війни в Україні і далі, експертка розповіла правду про диктатора: "Мета Росії - не контроль" Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку
Показати ще


21 лютого Державна прикордонна служба заборонила на три роки в'їзд в Україну Міхеілу Саакашвілі. Про це свідчать документи ДПСУ, які політик оприлюднив на своїй сторінці в Facebook.

В кінці липня 2017 президент України Петро Порошенко підписав указ про припинення громадянства України Михайла Саакашвілі, за повідомленнями, через свідоме предсталення неправдивих відомостей при придбання українського громадянства. Саакашвілі 10 вересня минулого року потрапив на територію України, не пройшовши прикордонного контролю.У жовтні 2017 Державна міграційна служба України заявляла, що є підстави для видворення з України Михайла Саакашвілі, і стверджувала, що Саакашвілі ігнорує питання врегулювання свого правового статусу.

Проти Саакашвілі порушено ряд кримінальних справ у його рідній Грузії, яка вже тривалий час добивається від України його видачі.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Саакашвілі розклав по поличках кожен закид Петра Порошенка і звинуватив того в зриві реформ, які повинні були провести в Одеській області.