На засіданні регламентного комітету під час розгляду подання ГПУ сьогодні вирішували позафракційного нардепа Надії Савченко. Розбирали передусім її зізнання на допиті та ті гучні заяви, котрі лунали у ЗМІ після візиту до СБУ.

Першим звернув увагу на суперечності в позиції політика, депутат від групи "Воля народу" Сергій Шахов:

"Я прийшов на вибори, ви були у мене в окрузі. 114-му, на Луганщині, 700 кілометрів російського кордону. Звичайні люди, 90% в селах спілкуються українською мовою, російською, вибули в ОВК. Всі політичні сили хотіли, аби прийшов молодий. Скажіть, коли люди жарилися на вулиці, у спеку 40 градусів, без води – бо навіть не підвозили, і всі силові структури працювали проти Шахова, вам не хотілося, аби зірвалася Верховна Рада? Я вам відповім – ви не хотіли, бо не хотіли змін", - звернувся до неї Шахов.

Він поцікавився, що саме Савченко мала на увазі під здійсненням замахів. Сама ж вона спростувала власні слова, які ще кілька годин тому спровокували справжній фурор :

"Я мала на увазі операції. Тобто вилучення зброї та інші військові операції, які проводяться. Депутатам про це знати не обов'язково. Особливо тим, що не знаються на військовій справі. Ви дуже правильно сказали. У Раді не бояться. Важливо було приблизити ці страхи до вас, аби максимально відчули. Не робіть із себе святого. Чи думали люди тоді, аби Верховну Раду зірвати? Думали. Прокляття полилися в бік Банкової", - парирувала вона.

Популярні новини зараз

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Хто саме і коли надсилав ці прокляття та віддавав накази для взяття людей у полон, які Савченко теж назвала "методами операції", не уточнила.

Дивіться: Савченко проти Шахова

Як повідомляв портал "Знай.ua", у четвер, 22 березня, у Верховній Раді співробітники Служби безпеки затримали скандального позафракційного народного депутата Надію Савченко. Після голосування в залі ВР за зняття з неї недоторканності та арешт вона вийшла з будівлі, де її оточили представники ЗМІ, а також її прихильники. Савченко відмовилася давати будь-які коментарі. Після цього вона повернулася в будівлю Ради, де співробітник СБУ вручив їй підозру і зачитав її права.