Прем'єр Нідерландів спрогнозував підсумки голосування за асоціацію з Україною

поділитись
Рютте сподівається, що сенат позитивно проголосує за Угоду про асоціацію між ЄС та Україною

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте розповів про свої очікування щодо голосування сенату за Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Про це повідомляє "Радіо Свобода". Сенат має голосувати за Угоду про асоціацію 30 травня. Рютте вважає, що нідерландські депутати винесуть позитивне рішення, й після цього уряд країни зможе ратифікувати документ.

"Мій прогноз, що сенат підтримає це наступного тижня. Після чого нідерландський уряд зможе ратифікувати Угоду про асоціацію. Це має відбутися наступного тижня, у вівторок. Ми мали позитивні дебати щодо цього минулого вівторка, відтак тепер можемо проголосувати і ратифікувати її. Це дуже позитивно для ЄС, для України, а також для Росії, тому що це допоможе стабілізувати ситуацію у регіоні", – наголосив прем'єр.

Раніше, 23 лютого, нижня палата парламенту Нідерландів підтримала закон з пропозицією ратифікувати Угоду про асоціацію Україна — ЄС. З 28 країн Євросоюзу документ не ухвалили лише Нідерланди. Під час референдуму в квітні 2016 року понад 60% нідерландців висловились проти підтримки Угоди, але він мав лише рекомендаційний характер.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, Сенат США витратить мільярди на боротьбу з кремлівською пропагандою.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
асоціація з єс, сенат нідерландів, марк рютте
Залишається лише приймати постанови
0
0
21:40 22.03.2018
"Народ визначає, хто герой, а хто ні, а не зірочка, яку вручив президент"
0
0
19:23 22.03.2018
Президент підписав закон про пільги
0
0
17:56 22.03.2018
Влада панічно боїться торжества ідей "Українського вибору" і народовладдя
0
0
17:55 22.03.2018