ПриватБанк підписав меморандум із Міністерством фінансів. Документ передбачає спільний моніторинг прибутків громадян, які отримують виплати із державного бюджету.

За даними фінустанови, у такий спосіб можна буде створити єдину систему перевірки та використати всі технології банку в ІТ-галузі.

Як підкреслив очільник міністерства Олександр Данилюк, через відсутність окремого інструменту контролю країна щороку втрачає мільярди гривень, які можна було б направити на соціальну допомогу, пільги та субсидії.

"Наша головна мета – підвищити ефективність системи верифікації бюджетних виплат, що значно зекономить бюджетні кошти. Тому співпраця з ПриватБанком у цьому напрямку для всієї країни є важливою та необхідною", - додав міністр.

У ПриватБанку запевнили, що готові надати ефективні рішення та використати клієнтську базу, але для цього знадобиться не менше, ніж півроку.

Як повідомляв портал "Знай.ua", третій етап до капіталізації ПриватБанку завершився.

Популярні новини зараз
Анна Кошмал з "Сватів" потішила шанувальників домашнім фото сина: як він виріс Американці допомагають ЗСУ звільнити Харківську область та збити логістику окупантів: ще одна фобія росіян Окупанти влаштували п'яні розбірки та перестрілку між собою, а про компенсацію за бойові втрати можна забути — ГУР перехоплення Катерина Кухар із "Танців із зірками" розповіла про важкий виклик, який кинула їй війна: "Час складних рішень"
Показати ще