Мер Львова Андрій Садовий дійсно продає належний йому 24 канал. Про це, посилаючись на свої джерела у Львові, написав у Facebook блогер Михайло Чаплига. За відомостями Чаплыги, який жив і навчався у Львові, продаж 24 каналу – це результат домовленості між Садовим і Порошенка про те, що влада не буде використовувати адмінресурс проти партії «Самопоміч».

«Сорока на хвості принесла щодо продажу «24» каналу, що мовляв Порошенко і Садової домовилися, що президентська вертикаль не буде протидіяти "Самодопомоги" на виборах в Раду за умови адекватної поведінки" Садового. А натомість у "Самодопомоги" не буде перешкод у вигляді адмінресурсу та інші "позитиви" під час виборів до ВР», - написав Чаплига.

«Звичайно, у "Самодопомоги" не буде найвищої прихильності з боку АП, зате не буде й проблем у вигляді адмінресурсу. І сміття з Грибовицькому звалища будуть возити як треба. І всі великі ЗМІ не будуть починати і закінчувати день з новин про пригоди львівського сміття, які серйозно підірвали імідж "міцного господарника" Садового», - пояснив блогер.

Михайло Чаплига розкрив суть домовленостей між Садовим і Порошенко, суть яких зводиться до того, щоб телеканал відмовився від підтримки вуличних акцій протесту.

«Головний сенс операції - щоб канал 24 не закликав до масових акцій протесту проти влади. Інших змін у редакційній політиці не буде... та й сенсу немає. Ну, і ще влада хоче, щоб Садовий припинив свою кооперацію з Коломойським в плані підтримки проекту Міхо», - пише блогер.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Показати ще

За даними блогера, гарантом угоди виступає український політик Віктор Медведчук. Саме Медведчука автор назвав покупцем 24 каналу. «Але! Увага! Мої джерела зі Львова повідомляють, що гарантом угоди виступає... Медведчук... тому Садової продає телеканал "24" саме йому», - повідомив Чаплига.

Михайло Чаплига вважає, що у результаті такої угоди виграють всі учасники, назвавши продаж 24 каналу стратегії Win-Win.

«ІМХО в результаті комбінації всі учасники залишаються у виграші. Стратегія "Win-Win": Порошенко нівелює одну із загроз у вигляді каналу "24" плюс демонтує групу підтримки Саакашвілі, а Садової прибирає один з бар'єрів по дорозі в Раду, а Медведчук набуває медіаресурс», - так Михайло Чаплига пояснює мотивацію всіх учасників угоди з купівлі 24 каналу.